Європейські ігри в Мінську 2019 - огляд другого дня

Команда GB виграла дві медалі на другий день змагань на Європейських іграх у Мінську (Білорусь), коли відсвяткувала золото в стрільбі з лука люб'язно Сарою Беттлз, Наомі Фолкард та Брайоні Пітман та бронзу в дзюдо для Челсі Джайлз.

2019

Жіночий ривкер команди GB виграв перше золото Ігор, коли в командному заліку переміг домашніх фаворитів Білорусь 6-2. Впевнена демонстрація від тріо ніколи не дозволяла білоруським стрільцям закріпитися, і вони вибігли із заслужених переможців.

Виступаючи після заходу, чотириразовий олімпійський фолкард, сказав: "Це справді круто. Як і Олімпійські ігри, він виходить лише кожні чотири роки, тому виграти це справді особлива медаль ".

"Ми в захваті. Після стілької наполегливої ​​роботи, яка надходить до Ігор, це настільки добре, що це окупається », - додала Сара Беттлз. Нарешті, Брайоні Пітман сказав: "Нас розчавили. Ми любимо змагатися разом і штовхатись одне на одного, водночас тиснучи на себе, щоб не підвести своїх товаришів по команді, і сьогодні ми справді добре зіграли ". Челсі Джайлз отримала перший день змагань з дзюдо на Європейських іграх, яке вдвічі перевищує чемпіонат Європи, до швидкого старту для команди GB, яка виграла бронзу у ваговій категорії до 52 кг.

Після твердої перемоги проти Йоани Рамос з Португалії в першому раунді 32-го, Джайлз здійснив складний бій з жорстким французьким бійцем Астріде Гнето, щоб вийти у чвертьфінал. Програвши цей бій проти вражаючої Франції Амандін Бушард, вона відбила польку Кароліну П'єнковську в репешш, щоб дати їй шанс битися за бронзу проти польської бойовиці Агати Перенц. Вона виграла бій у стилі видатним кидком, щоб заробити ippon та бронзову медаль.

Розмірковуючи про перемогу, Джайлз сказав: «Тренування були чудовими, і сьогодні якраз показав, що я можу зробити проти найкращих гравців. Кожен бій був викликом, і мені довелося перезавантажитись і повернутися готовим до наступного поєдинку.

"Незважаючи на те, що я повертався із втрати, які я відчував у всіх поєдинках, в яких я добре бився, тому мені не довелося відновлювати себе - я був задоволений своїми виступами. Це величезний крок до кваліфікації на Олімпіаду . "

Про кидок, який виграв бій, Джайлз сказав: "Я не знаю, як це пояснити. Коли ти в момент, ти не думаєш про це, і саме тоді трапляються найкращі кидки. Я думаю, що це було. Я був у такій боротьбі і контролював те, що робив, це було для мене природно ".

Однак було деяке розчарування на стрільбі з лука та в залі дзюдо для команди GB. Це було не для чоловічої команди, що відбилася, яка поклонилася на чвертьфінальному етапі, програвши Італії (5: 1). У сполуці Люсі Мейсон показала доблесний показ, але врешті-решт загинула після раптової загибелі турецького стрільця Єсіма Бостана. У ваговій категорії -60 кг серед чоловіків, після першого туру, Ешлі Маккензі виступила проти хорошого бійця француза Луки Мкхеїдзе. Бій перейшов до дроту, коли обидва гравці торгували шидо (пенальті), поки Маккензі не поступився третім золотим рахунком і поєдинком з ним.

В іншому місці Еліс Барнс ледь пропустила медаль у велосипедній гонці серед жінок, фінішувавши на четвертому місці. Рання атака трьох гонщиків стала небезпечним початком гонки, але переслідуючий пелотон, що містив усіх п'ять гонщиків команди ГБ, зумів скоротити відставання.

Барнс сказав: «Це була гарна гонка. Був невеликий хід з фронту, і розрив дорівнював приблизно трьом хвилинам, що могло бути потенційно небезпечним, але на цьому він зберігся. Я щасливий, але розчарований четвертим місцем, його гірким солодким. Я думаю, що ми добре працювали в команді, і це один із двох-трьох разів, коли ми будемо їздити разом цього року. У нас є кілька позитивних моментів, які ми можемо забрати, і, очевидно, речі, над якими можна працювати ».

Ще чотирма гонщиками команди GB були Анна Хендерсон (16-а), Нікола Джуніпер (51-а), Хейлі Сіммондс (60-а) та Рона Каллендер (61-а). Барнс і Сіммондс знову будуть в дії на годинниковому випробуванні у вівторок, а завтра почнуться перегони для чоловіків.

Сем Волкер пройшов у третій раунд настільного тенісу серед чоловіків у одиночному розряді, після перемоги з рахунком 4: 3 над фаворитом дому Білорусі Павлом Платоновим. Уокер відставав від рахунку 3: 2, потрапляючи в шостий сет, але знайшов певний імпульс через тайм-аут, щоб перевернути змагання і зарезервувати своє місце в наступному раунді.

Тін-Тін Хо і Шарлотта Кері впали в другому турі жіночого одиночного настільного тенісу, обидва зазнавши поразки 4: 0 від Сяосіна Янга (MON) та Амелі Соля (AUT).

Стрільці команди GB пройшли свої перші три раунди кваліфікації напередодні завтрашнього фіналу олімпійської пастки. Аарон Хедінг та Метт Ковард-Холлі сидять на 12-му та 19-му місцях відповідно, а Хедінг лише на три очки від лідируючих балів. Кірсті Барр та Абатство Лінг розділені лише одним пунктом, займаючи 14-е та 18-е місце серед жінок.

У боксі це був змішаний день в останніх 16 поєдинках для команди GB з Патом Маккормаком (5-0), який зручно просувався до наступного раунду -69 кг, але Марк Дікінсон програв (3-2) ірландському боксеру Майклу Невіну в -75 кг. Бену Вітакер довелося чекати до бою до пізнього вечора в суботу, але він не розчарував, вибігши всебічного переможця (5: 0).

У перший день гімнастичного дійства на "Мінську Арені" акробатична жіноча група Ерін Хендерсон, Саша Муїр та Хлоя Роулендс змагались як у динамічних, так і в балансних заходах.

Порівняно з деякими дуже досвідченими групами вони почали, посівши восьме місце в фіналі балансу, набравши 25.860. Вони продовжили дуже розважальну тематичну програму Джеймса Бонда в динамічному фіналі, щоб закінчити на п'ятому місці з результатом 27,680 балів. Група завершує свою кампанію Європейських ігор спільним заходом у неділю.