Найбільші в Європі клуби, що не досягають успіху, після "Юнайтед", "ПСВ", "Удінезе" знову програють

22 січня 2014 року

найбільші

Ласкаво просимо повернутися до останньої збірки найбільших недосяжних у Європі, ще одна група клубів не змогла здобути очікувані перемоги на ці вихідні.

На цьому етапі сезону пробивання ваги нижче їхньої ваги означає, що менеджери та гравці піддаються все більшому тиску, щоб тримати удар і мати великий фінальний три-чотири місяці сезону, а деякі все ще шукають трофеїв або європейських місць - якщо можуть знайти форму.

Ось найбільші з тих, хто в даний час не досягає своїх очікувань.

Це не зовсім їх вина, і вони ще не мали можливості виправити свою позицію в цьому році, але Дортмунд, безумовно, нижче рівня, який від них очікували до цього часу.

Травми знищили склад до зимової перерви, особливо в обороні, що призвело до поганої форми форми протягом зими. BVB ще не відновили свою кампанію в Бундеслізі - яка починається знову найближчими вихідними - і сподіватимуться значно активізувати, коли вони це проведуть.

Навіть з ураженнями, бути четвертим у бігу на двох конях - це не той шлях, який мав би пройти цей рік.

ПСВ боровся в першій половині сезону, продовжуючи безпрецедентну 12-матчову серію лише з однією одиночною перемогою в середині.

Вони відбилися трьома перемогами поспіль з обох сторін зимової перерви, але програли хрест-гру з великим суперником Аяксом на вихідних.

Це залишає їх на восьмому місці в Ередівізі, 14 очок у перших двох місцях.

Після жахливої ​​першої половини сезону "Ліон" нарешті починає знаходити певну форму, хоча у них є шлях, перш ніж вони зможуть кинути виклик Європі.

Дві перемоги поспіль, включаючи їхній успіх у Реймсі на вихідних 2: 0, потягнули Ліон на восьме місце.

Зараз вони на шість очок відстають від Сент-Етьєна, який посів четверте місце, і в наступній грі грають із боротьбою з Евіаном.

Три фінішу в п'ятірці сезонів поспіль дали "Удінезе" скороминучий шанс ще раз потертися з деякими великими нападниками в Європі, але послідовність продажів найкращих гравців наздогнала їх.

Зараз вони втрачають 15-е місце в Серії А, маючи лише шість перемог протягом усього сезону. Вони також програли 12 разів - це більше, ніж у будь-якому іншому клубі вищого класу, крім останніх двох.

"Лаціо" завдав їм поразки в останню хвилину у вихідні, це їх третя поразка поспіль, і "Удінезе" не стане легше з поїздкою до "Форми" до наступної Карти.

Вони змінили менеджера, віддали в оренду гравця, що не працює, і повертаються після зимової перерви з новою надією, але Валенсія все ще добре, добре тримає темп.

Нічия 0: 0 з "Малагою" минулого тайм-ауту була не найгіршим результатом, але попередня поразка від "Сельти Віго" з рахунком 2: 1 є показником того, скільки роботи потрібно зробити.

Лос Че сидить за середньою таблицею на 9-му місці, 15 очок від місця Ліги чемпіонів. Поштовх до Ліги Європи - це те, до чого їм доведеться прагнути, але навіть шосте місце - це велике запитання, наразі дев'ять очок. Вони будуть домом для Еспаньолу наступного тайм-ауту.

Сезон "Манчестер Юнайтед" був кроком вперед і двома кроками назад, а після трьох перемог у чотирьох іграх до вихідних був схожий сценарій.

Важка поразка 3: 1 від надії на титул "Челсі" була нагадуванням про те, наскільки далеко від темпу перебувають власники Прем'єр-ліги цього сезону.

В даний час вони сидять на сьомому місці, на шість очок від місця Ліги чемпіонів і на 14 очок позаду лідерів ліги. Наступна гра ліги "Юнайтед" проводиться вдома до нижнього клубу "Кардіфф Сіті".

Без сумніву, найбільшою стороною в Європі є "Мілан" з італійської Серії А.

Нарешті вони позбулися жалюгідного Массіміліано Аллегрі, замінивши його на посаду першого менеджера Кларенса Зеедорфа, але голландська легенда має багато роботи, щоб розвернути хороший корабель "Мілан".

Перемога на вихідних над "Елладою" з рахунком 1: 0 була хорошим початком, але ще раз очки прийшли завдяки пізньому штрафу. "Мілану" потрібно більше, набагато більше, оскільки в даний час вони сидять на 11-му місці в таблиці, відстаючи від семи очок від суперника "Інтера", який займає п'яте місце - останнє європейське місце.