Джим Маллен Там; s одне, що зупиняє футбольну лихоманку в США - Salisbury Post Salisbury Post

Джим Маллен пише рубрику "Village Idiot".

одне

Цього року я був змушений дивитись багато футболу на чемпіонаті світу, тому що я подорожував за межами США. Якщо, як і я, ви не стежите за футболом, важко уявити, яка це новаторська подія для решти світу.

Кожна футбольна країна набирає команду зіркових гравців і сподівається на чотири роки вихваляння. Коли аутсайдери Південної Кореї приголомшили захисника чемпіона Німеччини, це була новина на першій сторінці. Коли Франція цілими днями збивала Аргентину в матчі 4: 3, єдиною новиною було те, наскільки незвичним було проведення такої високої гри. Оцінка 4-3 у футболі - це як перемога 50-40 у грі в бейсбол. Це нечувано.

Кожне фойє готелю та барне телебачення викривали матч Португалії/Уругваю. Так само було в Іспанії для зустрічі Іспанія/Росія, де росіяни засмутили Іспанію тайним пенальті. Англія також засмутила Колумбію в серії пенальті. Вся Колумбія плакала гіркими сльозами, але в Англії танцювали на вулицях.

І це лише чвертьфінал. Фінальна гра відбудеться 15 липня.

Футбол на цьому рівні - це жорстока гра з високими контактами. Уявіть собі баскетбольну гру, де вам дозволяється засунути ногу між ніг хлопця, який веде повним боком до обруча. Уявіть, як ви лобите футбол чолом. Це гра в лікті в обличчя та агресивне штовхання та штовхання. Вони не використовують сисині наплічники, жодні криваві шоломи. Футбол робить американських футболістів схожими на середньовічних лицарів у обладунках, які бояться трохи потягнути пах. Це робить хокей схожим на прогулянку в парку.

До цієї поїздки я дивився 10 хвилин футболу у своєму житті. Це була гра в плей-офф в коледжі, де мою племінницю з повним катанням на спортивні стипендії винесли з поля зі зламаною ногою, коли гравець вдарив її ногами замість м’яча. Зараз у неї все добре, але вона більше ніколи не грала у футбол.

Я розумію, що багато батьків стурбовані тим, що їхні діти грають в американський футбол через новини про постійне пошкодження мозку. Але якщо вони вважають, що футбол є більш безпечною альтернативою, вони, можливо, захочуть налаштуватися на гру Чемпіонату світу. Це не так безпечно, як вони думають. Нічого не на 100 відсотків безпечно, але легка атлетика, теніс та гольф виглядають постійно краще.

Ви думаєте, що така жорстока та захоплююча гра стане величезним хітом у США, і ви будете праві. За винятком одного: гра ніколи не зупиняється. На рекламу немає часу втискатись. Коли футболіст постраждав на полі, гра триває, і годинник продовжує бити. Порушується фол, годинник продовжує цокати. Вони випльовують якісь зуби, годинник продовжує цокати. Після кожного голу є купа чоловічих обіймів - і все ще годинник продовжує цокати.

Дія нон-стоп. Ви майже бачите, як гравці втрачають вагу тіла через піт, коли гра триває. Футбольні ігри мають два безперервні тайми, по 45 хвилин, з 15-хвилинним таймом. Ігри, за деякими винятками, триватимуть одну годину 45 хвилин. Натомість у грі з американським футболом годинник становить лише одну годину. Насправді це триває чотири години, з паузами кожні 15 секунд на пенальті, тайм-аути, чверті та забивання святкувань. І всі ці паузи пов’язані з рекламними роликами.