Даніїл Медведєв грюкнув і сказав вибачитися перед тренером після програшу Рафаелем Надалем у фіналі ATP

Даніела Гантухова не була вражена поведінкою Даніїла Медведєва проти Рафаеля Надала.

Фінал ATP: Медведєву потрібно вибачитися, говорить Гантухова

Даніїл Медведєв зазнав жорстокого ставлення до свого саркастичного ставлення до своєї ложі під час поразки від Рафаеля Надаля на фіналі АТР.

Молодий росіянин комфортно вів вирішальний сет з рахунком 5: 1, але врешті-решт зазнав жорстокої поразки.

Коли світ № 1 починав повернення, Медведєв продовжував давати своєму куточку надто захоплені великі пальці.

Але тенісний експерт Даніела Гантухова вважає, що це зіграло головну роль у його загибелі.

Пов’язані статті

даниїл

"Проблема в тому, що він забуває, що у нього ще один поєдинок", - сказала Хантучова Amazon Prime.

"Щоб подолати щось подібне, потрібен деякий час, може, тиждень, поки у вас справді не почнеться гарна енергія між вами та вашим тренером.

"Його тренер буде дуже божевільний з цього приводу, тому що ти просто не поводишся так, незалежно від того, наскільки ти в матчі.

"Я думаю, що йому доведеться зробити багато вибачень перед своєю командою".

Даніїл Медведєв саркастично подав кут великими пальцями, коли Рафаель Надаль виграв очко (Зображення: GETTY)

Рафаель Надал зробив чудовий камбек, щоб зберегти свої сподівання на фінал АТП (Зображення: GETTY)

Тим часом після матчу Надаль пояснив, що йому пройшло в голові, коли він втратив 5-1 у третьому сеті.

"У той момент, що, на вашу думку, через п'ять хвилин ви опинитеся в роздягальні, бо це більш нормальне явище", - сказав він.

"Я не знаю. У той момент ви граєте з не дуже великим тиском, бо, знаєте, ви майже загубилися.

"Я зіграв чудовий бал, а потім зміг зберегти цю гру.

Рафаель Надал ніколи не вигравав титул фіналу ATP (Зображення: GETTY)

"Навіть з рахунком 5: 2 так складно думати про повернення проти такого гравця, як Даніїл. І особливо в приміщенні. У грунті ви все одно маєте більше шансів, оскільки зазвичай ви граєте більше очок. Але тут ви в його руках.

"Але в якийсь момент, з 5-3, я, звичайно, почав вірити, бо будучи лише одним відривом, чому б і ні? Мені потрібно бути поруч. Мені потрібно створити момент і мені потрібно тиснути.

"Мені здається, я зіграв гарну гру в матчі 5: 2. Я створив на нього такий тиск. І тоді, звичайно, він допустив пару помилок, ні? Але, думаю, пізніше я теж зіграв хороший тайбрек".