Циган у основному складі проти донецького "Шахтаря", програш Дубрама - Футбол - Sportacentrs.com

Лідер української прем'єр-ліги в донецькому "Шахтарі" зумів забрати луганську "Зорю" - 0: 0. Андрейс Циганікс увійшов до гри для fc, оскільки годинник матчу показував 65 хвилин. "Зоря" знаходиться на третьому місці, відстаючи від переконливого лідера Донецька майже на 20 очок. У свою чергу, друге місце київське "Динамо" знаходиться на відстані двох очок, але з грою в запасі.

основному

В іншій грі Олександрія пропустила 1: 2 "Колосу". Каспарс Дубра центр захисту гостей цементували протягом 90 хвилин. Олександрія займає п’яте місце.

У другій лізі Японії другу гру в сезоні провела "Омія Ардія", яка перемогла "Чібу" на виїзді з рахунком 1: 0. Єдиний гол був забитий на п’ятій хвилині компенсаційного часу першого тайму. Віталій Максименко не було включено до заявки.

В італійській серії С "Ренде" переміг "Піцерно" 1: 0, але Олексій Савельєв не брав участі в грі.

У Швейцарії гості Xamax борються проти лідера "Янг Бойз". Марк Ош немає в заявці через травму, очікується, що він може повернутися найближчим часом.