Чемпіонат світу з боксу - Аміт Пангхал пише сценарії історії, потрапляючи у фінал

Аміт Пангхал написав сценарій історії, ставши першим чоловіком-боксером в Індії, який у п'ятницю вийшов у фінал чемпіонату світу з боксу в Єкатеринбурзі (Росія).

боксу

Чинний золотий призер Азіатських ігор Пангхал (52 кг) переміг у півфіналі казахстанця Сакена Бібоссінова з рахунком 3: 2. Також у п'ятницю індієць Маніш Каушик фінішував із бронзовою медаллю після поразки 5: 0 від першопосадочного Енді Круза Гомеса у півфіналі до 63 кг.

Це вперше Індія виграла дві медалі в одному і тому ж випуску турніру, що зробило їх найкращим результатом у історії.

Другий "посівний" Пангхал, який також є чинним срібним призером "Ігор Співдружності", виграв роздільним вердиктом, оскільки казахстан зумів вести його жорсткий бій протягом усього матчу. У чвертьфіналі Бібоссінов вразив європейського золотого призера та шостого посіву Артура Ованесяна.

У фіналі Аміт у суботу зіткнеться з узбекистанцем Шахобідіном Зойровим, чинним олімпійським чемпіоном у цій ваговій категорії. У іншому півфіналі Зоїров переміг француза Біллала Беннаму з рахунком 5: 0.

"Поєдинок у мене пройшов дуже добре, хоча мені довелося докласти більше зусиль, ніж я думав. Це величезне досягнення для індійського боксу, і я вдячний за всю підтримку, яку я отримав", - сказав Пангхал PTI після тріумфу. "Я збираюся наполегливо наполягати на золоті", - додав він.

Його фірмовий темп і здатність адаптуватися стали в нагоді, коли Пангхал перевершив вищого казаха. Мініатюрний Військовий з Рохтака був точнішим, вкладав більше сили у свої удари та був різким у захисті. Це було після того, як він провів більшу частину першого раунду, отримуючи міру свого суперника.

Бібоссінов не був поштовхом і намагався з усіх сил нажитися на перевазі висоти, але індієць тримав його на відстані, щоб більшість атак Казахстану або не зв'язалися, або не мали впливу.

Пангхал вперше вибив популярність, коли претендував на бронзу до 49 кг на чемпіонаті Азії 2017 року. Він був чвертьфіналістом в останньому випуску чемпіонату світу, програвши жорстоко суперечливий поєдинок тодішньому чемпіону Хасанбою Дусматову в категорії до 49 кг.

На початку цього року Пангхал перейшов до вищої вагової категорії після того, як категорію до 49 кг виключили з Олімпійських ігор.

Срібний призер Ігор Співдружності Каушик був замінений кубинським Крузом, який був золотим призером категорії напівлегкої ваги (64 кг) у 2017 році, а також дворазовим володарем Золотих медалей Панамериканських ігор.

"Я дав усе, але, мабуть, у моїй грі не вистачає декількох речей, які я спробую вдосконалити. Я працюватиму більше і досягатиму кращих результатів у найближчих турнірах", - сказав Каушик після матчу.

Індія ніколи не вигравала більше однієї бронзової медалі в жодному виданні чемпіонатів світу. Їхні попередні медалі - усі бронзові - виграли Вієндер Сінгх (2009), Вікас Кришан (2011), Шива Тапа (2015) та Гаурав Бідхурі (2017).