Арсенал та "Хімки" зіграли внічию, Луценко отримав травму

У матчі п'ятого туру російської Прем'єр-ліги тульський "Арсенал" на полі рідного стадіону зіграв внічию з підмосковною командою "Хімки" - 1: 1.

внічию

Рахунок відкрив гравець команди гостей Камран Алієв, який забив на 30-й хвилині, тоді як Еванс Кангва забив один раз на 76-й хвилині для господарів. Зазначимо, що "Хімки" виступали в меншості. На 77-й хвилині Даніл Казанцев отримав другу жовту картку.

Наприкінці першої половини зустрічі через травму Євген Луценко покинув поле, вперше отримавши запрошення до збірної Росії.

"Арсенал" - десятий у турнірній таблиці з п’ятьма очками, тоді як "Хімки" - 15-м із трьома очками менше.

У наступному турі чемпіонату Росії "зброярі" зіграють на виїзді проти "Спартака" 29 серпня, а "червоно-чорні" того ж дня вийдуть на волгоградський "Ротор".

* Стаття перекладена на основі змісту Вести.Ru www.vesti.ru. Якщо є якісь проблеми щодо вмісту, авторських прав, залиште звіт під статтею. Ми спробуємо обробити якомога швидше, щоб захистити права автора. Дуже дякую!

* Ми просто хочемо, щоб читачі швидше та легше отримували доступ до інформації з іншим багатомовним вмістом, замість інформації, доступної лише певною мовою.