"Сан-Хосе Акули" виграли "Сент-Луїс"

Старший письменник II 7 листопада 2008 р. Коментарі Коментар Bubble Icon

Таким чином

У четвер ввечері Акули зіткнулися з командою Сент-Луїс Блюз, яка програла три поспіль, в тому числі і молоткою качок Анахайм напередодні ввечері.

У цій грі вони втратили свого головного бомбардира Пола Карію. Вони провели свого резервного воротаря Кріса Мейсона. Їх стартер, Менні Легасі, вийшов завдяки килиму, яким кандидатура від віце-президента Сари Пейлін скинула урочисту першу шайбу. (В хиткому стані це могло б коштувати їм виборів.) "Сині" також розпочали сезон без молодого зоряного захисника Еріка Джонсона, а ще двоє гравців мають поранений резерв.

Акули були лише без Марселя Гока та Джоді Шеллі, дружина яких народила їх первістка Оуена. Олексій Семенов заповнив ліве крило четвертого рядка.

"Блюз" також знаходиться посеред дорожньої поїздки за два часові пояси від свого будинку. Їм довелося летіти назад до Південної Каліфорнії після гри, щоб зіграти в Лос-Анджелес на цих вихідних.

У середу ввечері вони не змогли влетіти в Сан-Хосе після поразки в Анахаймі через правила міста щодо пізніх нічних рейсів, тому їм довелося летіти в Окленд і автобусом до Сан-Хосе.

Завжди мене це цікавить, чому команди не зупиняються в готелі в місті, де вони перебувають, і не літають до нового міста наступного дня? Таким чином вони добре висипаються, а не дрімають у літаку та, можливо, автобусі, перш ніж дістатись до готелю виключно пізно із порушеним сном. Я б зробив це, навіть якби не було обмежень для вльоту в місто.

Таким чином, маючи стільки перешкод для команди, яка не відповідала акулам на папері, потрібна була перемога; слід було очікувати вибуху. На початку було зрозуміло, що цього не буде.

Лише 3:17 до першого періоду, один із футболістів "синіх" вдарив ногами по шайбі під керівництвом Євгенія Набокова, і Семенов взяв виняток. Його реакція призвела до покарання за грубу грубість. На половині силової гри Роб Блейк був покликаний за гачок.

Залишившись чотири секунди у наступному покаранні "п'ять на три", Кіт Ткачук забив "синіх", закінчивши пенальті Семенова. Через десять секунд після того, як закінчився пенальті Блейка, Лі Штемпняк продовжив перевагу "синіх" голу одноразовим ударом завдяки чудовій подачі Патріка Берглунда.

Як багато хто з вас пам’ятає, я коментував, як Семенов марно витрачається на зарплату, місце в реєстрі та майже все інше. Тож як я ставлюсь до цього пенальті, який призвів до рахунку?

Я думав, що це чудовий пенальті. Насправді я думав, що це навіть не повинно було бути необхідним. Чим, можливо, чиновники виправдовують те, що дозволяють гравцеві бити воротаря гострими ковзанами та шайбою під їх контролем? Чи не мали вони турбуватися про безпеку цього гравця?

Я рада, що хтось був, і ще більше рада, що це був Семенов. Його гра була вдалою протягом останніх трьох-чотирьох ігор, і я хотів би нічого іншого, як помилитися з його підписанням.

Однак Акули залишились у лунці 2: 0 лише 6:30 у грі. У минулому сезоні "сині" забили лише два голи у своїх чотирьох матчах проти "Акул" разом. То як би реагували Акули?

Трохи менше, ніж через три хвилини, Патрік Марло та Джо Торнтон зробили невелику зміну ролей. Марло потрапив до звалища Девіна Сетогучі за сіткою і нагодував Торнтона за один таймер, що знаходився біля складки; це був другий гол Джо в сезоні.

"Акули" домінували у другому періоді, як і весь сезон, вибиваючи "синіх" з рахунком 12-3, але забили лише один раз. У силовій грі 7:07 у період, Роб Блейк отримав свій перший гол у сезоні, коли він закріпив за великим ударом вільної шайби, який був заблокованим ударом Крістіана Ерхофа.

Третій період - це сталося по-справжньому дивним. Акули вийшли в гру як найменш покарана команда ліги, за дві хвилини були вражені двома пенальті. На їхнє щастя, "сині" відповіли обом власними пенальті через 10 і 32 секунди відповідно. Було стільки часу чотири на чотири, ніби овертайм розпочався рано в 5:15.

І так, цей пішов в овертайм, але не без додаткових забивань. Енді Макдональд забив на завершенні 7:56 у третій, єдиний м'який гол Євгенія Набокова в 29 ударах, з якими він зіткнувся.

Трохи більше хвилини пізніше Райан Клоу повернув додому рикошет пострілу Роб Блейка, який був перенаправлений Джеремі Реніком. Але гра тривала недовго - 1:35 пізніше Девід Бекес вибив рикошет удару Штемпняка з повітря, щоб повернути лідерство.

Цей випереджаючий вигляд здавалося, що він насправді може затриматися, але під час усіх пенальті наприкінці періоду Клоу забив свій другий гол у грі. Він взяв подачу Бреда Луковича з бекхенду у форхенд, тоді як Сетогучі зайняв оборону перед сіткою під гострим кутом і пробив удар з внутрішньої сторони дальньої штанги. Сетогучі отримав кредит на вторинну передачу; це була третя гра поспіль Луковича з гольовою передачею.

У додатковий період обидві команди не забивали голов, але перестрілка була наповнена драмою. "Акули" відправили двох найкращих стрільців - Джо Павелскі та Джеремі Реніка. Обидва не змогли забити гол.

Тим часом Енді Макдональд обіграв Набокова з першого пострілу. Це означало, що якщо Набоков не зможе зупинити наступний постріл, ідеальний домашній рекорд «Акули» буде втрачений. Він зіткнувся з колишнім Акулом та надзвичайним бомбардиром Бредом Бойесом, і змусив його розігратися.

Наступним за Акулами був захисник Ден Бойл, якому довелося забити гол, щоб Акули залишились живими. Він поставив чудового гравця на воротаря-новачка і колишнього видатного університета штату Мен, Бен Бішопа, за перший гол "Акул" у перестрілці.

Але Акулам все ще загрожувала ліквідація, оскільки Наббі довелося зупинити наступний постріл, щоб впасти в раптову смерть. З будь-якої причини тренер "Блюзу" Енді Мюррей направив Давіда Перрона наступним, і коли Наббі зупинив його (ледь не сповзаючи назад у сітку, щоб все-таки порахувати гол), Кухня відправив Берглунда з грою на лінію. Ні Кіта Ткачука, ні Девіда Бекеса, ні Лі Стемпняка.

Навпаки, тренер "Акул" Тодд Мак-Леллан знав, кого гасити: Райана Клові. Він забив два найбільші голи в грі, а тепер забив потенційного переможця в перестрілці, лише поки Наббі міг зупинити Берглунда.

Наббі вийшов агресивно, щоб зупинити його, зупинившись між крапками перед тим, як налаштувати зупинку пострілу. Коли Берглунд намагався повернутися ліворуч від Наббі, щоб отримати кут, щоб стріляти навколо нього, Наббі витягнув ліву ногу і змусив постріл широко.

На жаль, у процесі він скрутив коліно, і він не поклав ваги на ногу, поки не дійшов до тунелю, а потім сильно кульгав. Не посадивши Набокова до пораненого резерву, можна припустити, що травма недостатньо серйозна, щоб він міг пропустити більше тижня.

Команда офіційно розкрила лише "травму нижньої частини тіла", але вони послали Джеймі Макгінна до неповнолітніх та відкликали Томаса Грейса та Бреда Стаубіца. Таким чином, можна з упевненістю припустити, що травма є досить значною, щоб Наббі не був принаймні протягом наступних двох ігор.

Брайан Баучер у цьому сезоні лише двічі виходив з матчу, тому команда не повинна сильно постраждати в короткостроковій перспективі без Наббі. Однак вони приймають Даллас у суботу, а потім їдуть до Фенікса в неділю, і, можливо, другій грі доведеться розраховувати на Грейса або втомленого Буше.