Вікторія Комова - 10 найкращих історій, які надихають жінок-гімнасток

3. Вікторія Комова, Росія

вікторія

Вікторія Олександрівна Комова народилася 30 січня 1995 року. Вона є російською художньою гімнасткою. Вона є чемпіонкою молодіжних Олімпійських ігор 2010 року, чемпіонкою з нерівномірних брусків, чемпіоном зі стрибків і бронзовим призером вправи на підлозі, чемпіонкою світу з нерівних брусків 2011 року та срібною призеркою на все довкола, а також срібною призеркою Олімпійських ігор 2012 року навколо. Вікторія Комова народилася 30 Січень 1995 р. У Воронежі (Росія) Вірі Колесніковій та Олександру Комову. Її мати - чемпіонка "Ігор доброї волі 1986", а батько також був гімнасткою. У неї є старший брат Олександр на прізвисько Саша.

Комова почала гімнастику, коли їй було чотири роки. Вона сказала: "Моя мати була моїм тренером протягом перших трьох років після того, як я почав займатися художньою гімнастикою". Коли їй було сім років, Геннадій Єлфімов став її тренером. «Зараз гімнастика - це моє життя, - сказала Комова в 2010 році. - Я не уявляю свого життя без неї. Я хочу претендувати на Олімпійські ігри в Лондоні 2012 року і, можливо, на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Комова з президентом Росії Дмитром Медведєвим та медалістами збірної Росії, яка брала участь у літніх юнацьких Олімпійських іграх 2010 року 30 серпня 2010 року. Наприкінці квітня Комова брала участь у чемпіонаті Європи серед жінок з художньої гімнастики 2010 року в Бірмінгемі, Великобританія. Вона досягла загального результату 57,050 для першого місця російської команди. В індивідуальному порядку вона перемогла у фіналі багатоборства з рахунком 58,375. У фіналі змагань вона посіла перше місце на базі стрибків 14,425, а друге - на балансі 14,625.

У серпні Комова брала участь у юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі. Перед змаганнями вона сказала: «Велика відповідальність - бути єдиною російською гімнасткою, яка змагалася. На мої плечі великий тиск, бо я виграв чемпіонат Європи серед юніорів. Я сподіваюся, що я зароблю медаль або навколо, або на апараті, і, сподіваюся, це буде Золото ". Вона виграла змагання з усіх боків з результатом 61.250. У фіналі подій вона посіла перше місце на базі в сховищах 15.312, перше на нерівних брусах, набравши 14.525, сьоме на балансирній балці, набравши 12.000, і третє на підлозі, набравши 14.175.

У листопаді Комова виступала на Гран-прі Італії «Кубок Фредді» в Кальярі, Сардинія. Вона посіла перше місце на нерівних брусах, набравши 15 500, а друге - на балансирному балці, набравши 14 600.

У грудні Комова під час прогулянки по спортзалу вивихнула щиколотку. Російський головний тренер Андрій Родіоненко сказав: "Ця травма не мала відношення до тренувань. Гімнастка просто рухалася по спортзалу. Незабаром вона розпочне реабілітацію. За словами лікарів, час відновлення досі незрозумілий. Зараз все в руках медицини ».

Наприкінці року Комова сказала Міжнародному журналу гімнастів: «Найкращим моментом у 2010 році був мій подарунок на день народження, цуценя ши-тцу (на ім’я Кутя). І, звичайно, у мене дуже яскраві та веселі спогади про мої виступи на чемпіонатах Європи та перших юнацьких Олімпійських іграх. Святвечір для нас - сімейне свято, і ми завжди святкуємо вдома. Оскільки всі ми любимо піцу, а моя мама робить її дуже смачною, ми допомагаємо їй готувати її разом з іншою їжею на Новий рік - усілякими салатами, м’ясними стравами, гарнірами. Опівночі у нас традиція відкривати шампанське, вітати одне одного з новим роком, дарувати подарунки та спостерігати за феєрверками, які влаштовують у кожному місті. Потім ми виходимо і збираємось разом із сусідами за більше феєрверків та різноманітних розваг. У Новому році я дуже хочу швидко відновитись після травми і підготуватися до чемпіонату Росії, успішно виступити на чемпіонатах Європи та світу, а також скласти шкільні іспити ».

У лютому Комова зробила травму щиколотки на чемпіонаті Росії. У травні Комова зробила артроскопічну операцію на правій щиколотці в клініці Sporthopaedicum в Німеччині, щоб затягнути вільні зв'язки на щиколотці. Її тренер Олександр Александров сказав: «(Російські) лікарі мали різні думки. Деякі рекомендували операцію, інші наполягали, що операція не потрібна. І так вся ця історія затягнулася до іспиту в Німеччині. Там лікарі відразу сказали, що потрібна операція, оскільки, якщо такої не зробити, вона може продовжувати отримувати повторні травми знову і знову ».

У липні Комова відновила навчання. Александров сказав: «Віка зараз тренується, але не зовсім на повну силу. Вона виконує загальну роботу з усіма, а потім має індивідуальний план. Ми сподіваємось, що вона зможе брати участь у чемпіонатах світу ”.

У серпні Комова виступала на Кубку Росії в Єкатеринбурзі (Росія). Вона посіла друге місце в змаганнях з усіх боків з результатом 58,875. У фіналі подій вона посіла перше місце на нерівних брусах, набравши 15,875 балів, і перше на балансовій балці, набравши 15,525 балів. Валентина Родіоненко сказала: “Віка Комова мала провести дві події, оскільки вона не повністю оговталася від травми. Але вона хотіла зробити розводнену процедуру на підлозі, а також на сховищі. Події, де вона повністю відновилася, вона перемогла. Але ми все ще встигаємо зібрати дві інші події, захищаючи її. Якщо ми зможемо зібрати її до жовтня, тоді вона стане номером один у команді ".

У вересні Комова брала участь у змаганнях на Кубку світу з художньої гімнастики у бельгійському Генті. Вона посіла перше місце на нерівних брусах з результатом 15.650.

Пізніше у вересні Комова виступала на Кубку "Динамо" в російській Пензі. Вона виграла змагання з усіх боків з результатом 58.350. У фіналі змагань вона посіла перше місце на нерівних брусах, набравши 15,667, перша на балансирній балці 15,134 і п'ята на підлозі, набравши 13,567.

У жовтні Комова брала участь у чемпіонаті світу в японському Токіо. Вона здобула загальний бал 58,265 на другому місці у збірної Росії. У фіналі "навколо" Комова посіла друге місце з результатом 59.349. Комова сказала: «Моє сховище було не настільки готовим, як це мало бути. На балці я мав помилки, і мої решітки були не дуже добре зроблені. Моя поверхова процедура була посередньою. Сьогодні на балці я не зробив певних зв’язків, отже, тому нижчий бал. Тож (цей рейтинг) заслужений. Але Олімпіада попереду ". У фіналі змагань вона посіла перше місце на нерівних брусах, набравши 15 500 балів, і восьме на балансовій балці, набравши 13 766 балів.

У травні Комова брала участь у чемпіонаті Європи в Брюсселі (Бельгія). Вона набрала 15,508 балів на нерівних брусах і 14,916 на балансирній стрічці до другого місця російської команди. У фіналі змагань вона посіла перше місце на нерівних брусках з оцінкою 15,666 і шосте на балансі з оцінкою 13,100

У червні Комова виступала на Кубку Росії в російській Пензі. Вона виграла змагання з усіх боків з результатом 60,767. У фіналі подій вона посіла третє місце на нерівних брусках, набравши 15.100, перше на балансовій балці 15.325, а друге на підлозі, набравши 14.300.

Наприкінці липня Комова брала участь у літніх Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні, Великобританія. Вона здобула перше місце у фіналі багатоборства з результатом 60,632, третьому - у фіналі з нерівними брусками з результатом 15,833, та другому - у фіналі балансируючих балок з результатом 15,266. У фіналі команди вона надала бали 15,833 на стрибках, 15,766 на нерівних брусах і 15,033 на балансирі у напрямку фінішу другого місця російської команди.

У фіналі "навколо" вона посіла друге місце з оцінкою 15,466 на стрибках, 15,966 на нерівних брусах, 15,441 на балансировій балці і 15,100 на підлозі, що дало їй загальний бал 61,973. У фіналі нерівних брусків вона посіла 5-е місце з результатом 15,666 після удару ногами об низьку планку, що призвело до відрахування 0,500. Якби вона не вдарилася ногами об низьку планку, вона б посіла перше місце з результатом 16,166, обігравши свою команду по команді Алію Мустафіну на 0,033.

У фіналі балансирної балки вона посіла 8 місце з оцінкою 13,166 після падіння на передній згин і присідання своєї подвійної арабської спішки. Комова сказала: «Я пишаюся тим, що зробила сьогодні, хоча і трохи розчарована, бо хотіла виграти золото. Я думаю, що я впорався добре, сховище було не надто успішним, але загалом у мене все вийшло ". У фіналі змагань вона посіла п’яте місце на нерівних брусах, набравши 15,666 балів, і восьме на балансовій балці, набравши 13,166. Комова сказала: «Мені не дуже пощастило на цих Олімпійських іграх. Я провалив їх на 100 відсотків. Не знаю, чи буду продовжувати займатися спортом. Я повернусь додому, перервусь і продумаю ситуацію. Мої батьки кажуть, що все гаразд, але я цього не відчуваю ".