Світовий рейтинг чоловіків у вільному стилі - 5 серпня 2014 року

Фіналісти «Золотого Гран-прі» виділяють світовий рейтинг FILA у вільному стилі для чоловіків

рейтинг

Вільям Мей, FILA

КОРСЬЄ-СУР-ВЕВЕЙ, Швейцарія (5 серпня) - Незважаючи на один із найжвавіших місяців у календарі FILA та врахування певного відтоку в середині, у вершині світового рейтингу FILA з фрістайлу мало змін - навіть з кількістю найкращих борців у дії.

Чемпіон світу та Олімпійських ігор Джордан БАРРОХ (США) ще раз показав, що він є топ-напівлегкою вагою світу завдяки тріумфу на Панамериканському чемпіонаті. Його перемога була завершена технічним падінням над легким срібним призером світу Ліваном ЛОПЕЗ АЗКУЙ (CUB) у фіналі до 74 кг.

Тим часом, топ-рейтинг Володимир ХІНЧЕГАШВІЛІ (GEO) та Хаджі АЛІЄВ (AZE) продемонстрували контрастні стилі з однаковим результатом - вигравши свої відповідні вагові категорії на фіналі Золотого Гран-прі в Баку.

Хінчегашвілі, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні-2012, був більш тактичним у вазі до 57 кг із трьома рішеннями по очках у Баку, тоді як Алієв переграв трьох опонентів безперервним правопорушенням у 61 кг.

Троє борців на третій сходинці рейтингу - Ябраїл ГАСАНОВ (АЗЕ), Хетаг ГАЗУМОВ (АЗЕ) та Олександр ХОЦЯНІВСЬКИЙ (УКР) - пройшли до Баку до перемоги, тоді як бронзовий призер Лондона 2012 Йогешвар ДУТТ (ІНД) домінував на Іграх Співдружності до 65 кг піднятися на No3.

Технічне падіння Гасанова у фіналі 74 кг над бронзовим призером світу Рашидом КУРБАНОВОМ (UZB), четвертим місцем у 84 кг, підняло фаворита рідного міста на другу позицію в рейтингу за Берроузом.

Двоє інших переможців у Баку, Brent METCALF (США) та Ізраїль КАСУМОВ (RUS), повернули місця в рейтингу завдяки своїм остаточним перемогам GGP. Меткалф займає 11 місце у вазі до 65 кг, а володар Гран-прі Яригіна Касумов піднімається на 7 місце з перемогою в півфіналі над Русланом ДІБІРГАДЖІЄВОМ (AZE) вагою до 70 кг.

Лондонський олімпієць Хайслан ГАРСІЯ ВЕРАНЕС (МОЖЕ), який здобув перемогу на Кубку Канади, а потім здобув бронзову медаль у Баку, був одним із чотирьох борців, які скористались переповненим графіком, щоб заробити медалі на двох заходах у липні.

Зсомбор ГУЛЯС (ГУН) та Аттіла СЗМІК (ГУН) перемогли на турнірі "Олімпія" у Греції. Гуляс здобув перемогу, взявши бронзову медаль до 70 кг на чемпіонаті світу в університеті в Печі, Угорщина, тоді як Шмік здобув срібло на 97 кг у Гран-прі Іспанії перед поїздкою до Олімпії.

Тим часом чемпіон Африки Слім ТРАБЕЛСІ розпочав місяць перемогою в Мадриді, перш ніж взяти бронзу в Олімпії.

Записи в рейтингу перераховуються за іменем, кодом країни, останнім чи найважливішим результатом за останні 12 місяців та рейтингом попереднього місяця.

57 кг - чемпіон Європи Володимир ХІНЧЕГАШВІЛІ (GEO) вибив переможця Гран-прі Яригіна Рустама АМПАРА (РУС) у півфіналі фіналу "Золотого Гран-прі", 6-5, а потім відтримав чемпіона з 60 кг Ахмеднабі ГВАРЗАТІЛОВ (АЗЕ), 6-2, у фіналі.

Срібний призер світу Аміт КУМАР (IND) піднявся в рейтингу з перемогою на Іграх Співдружності, тоді як чемпіон Африки Велсон ЕБІКЕВЕНІМО (НГР) увірвався в рейтинг No18 зі срібною медаллю.

61 кг - чемпіон Європи Хаджі Алієв (АЗЕ) у фіналі фіналу "Золотого Гран-Прі" Володимира ДУБОВА (БУЛ) у фіналі "Золотого Гран-прі", який зі своїм сріблом 12-5 гравців чемпіона світу Бехана ГОЙГЕРЄЄВА (РУС) у фіналі чемпіонату Європи у квітні.

Девід ТРЕМБЛЕЙ (МОЖЕ), який нещодавно повернувся з продовженої перерви після Лондона 2012 року, завершив бронзовий призер світу Байранга БАЙРАНГА (IND) за технічне падіння 13-2 у фіналі Ігор Співдружності та №12 у рейтингу.

65 кг - бронзовий призер Лондона 2012 Йогешвар ДУТТ (IND) здобув свій другий тріумф після повернення до міжнародних змагань з домінуючим виступом на Іграх Співдружності. Датт виграв усі чотири свої поєдинки в Глазго в рамках регламенту і піднявся на 3 місце в рейтингу.

Брент МЕТКАЛЬФ (США) зібрався на шість очок пізно, щоб перемогти віце-місце Ясара Догу Магомеда МУСЛІМОВА (AZE) за критеріями та здобути свою першу перемогу в міжнародному турнірі майже за рік.

70 кг - Ізраїль КАСУМОВ (РОС) вигубив минулого чемпіона Європи Руслана ДІБІРГАДЖІЄВА (АЗЕ), 8-2, у півфіналі фіналу "Золотого Гран-Прі" на шляху до свого першого титулу після Гран-прі Яргіна в січні.

Євген НЕДЕАЛКО (MDA) виграв свою першу в історії медаль на міжнародному заході із золотою медаллю на чемпіонаті світу в університеті та проникає в рейтинг No13.

74 кг - Європейський срібний призер Ябраїл ХАСАНОВ (АЗЕ) відзначив бронзового призера світу Рашида КУРБАНОВА (УЗБ) технічним падінням у фіналі "Золотого Гран-Прі", щоб виграти минулого чемпіона Азії Резу АФЗАЛІ ПЕАМАМІ (ІРІ) за номер 2 у рейтингу.

Срібний призер світу у вазі до 66 кг Ліван ЛОПЕЗ АЗКУЙ (AZE) повернувся до міжнародних змагань з трьома технічними падіннями до 74 кг на Панамериканському чемпіонаті, але у фіналі був переможений чемпіоном світу та Олімпійських ігор Джорданом БУРОУ (США), 13-2.

86 кг - Віце-місце Яригіна, який зайняв Гран-прі Шаміль КУДІЯМАГОМЕДОВ (РОССІЯ) підробив чотири рішення по очках, включаючи відключення світового і бронзового призерів Олімпійських игр Ехсана ЛАШГАРІ (ІРІ) у фіналі з рахунком 2: 0, щоб виграти фінал "Золотого Гран-прі" та скочити №5 у рейтингу.

Срібний призер світу Рейнеріс САЛАС ПЕРЕЗ (CUB) зафіксував падіння та пару технічних засобів, щоб вирвати свою четверту корону Панамериканського чемпіонату та піднятися у рейтингу на 6 місце.

97 кг - срібний призер Лондона 2012 року Валерій АНДРІЙЦЕВ (УКР) виграв бронзовий призер світової медалі та співвітчизник Павло ОЛЕЙНИК (УКР), 5-3, у першому раунді фіналу "Золотого Гран-Прі" і просунувся до поєдинку чемпіонату до падіння Хетагу ГАЗУМОВ (АЗЕ), 9-4.

Золотий призер Лондона-2012 Джейк ВАРНЕР (США) також програв Газумову в Баку, але в першому раунді, і йому довелося відбитися шляхом репешажу з двома переконливими перемогами за бронзову медаль. Андрійцев та Варнер увійшли до рейтингу No7 та No9 відповідно.

125 кг - Фінал чемпіона "Золотий Гран-прі" Олександр ХОЦЯНІВСЬКИЙ (UKR) та віце-чемпіон світу Ален ЗАСЄЄВ (UKR) зіткнулись у чвертьфіналі з переможцем 2013 року, який переміг з рахунком 3: 1. Хоцянівський перетворив перемогу на другий титул GGP, посиливши хватку No3 у рейтингу.

Корей ЯРВІС (CAN) додав золоту медаль Ігор Співдружності до бронзи Панамериканської Америки за номер 17 у рейтингу, тоді як Тайрелл ФОРТУН (США) захопив свій другий титул у році на чемпіонаті світу з боротьби та повернувся до рейтингу № 18, після досягнення максимуму No13 у лютому.