Круїз "Ман Сіті", щоб виграти "Шахтар" у ролі Давида та Бернардо Сільви

"Манчестер Сіті" почав тягнути свою вагу, як належні суперважкоатлети Ліги чемпіонів, коли став першою англійською командою, яка здобула перемогу в донецькому "Шахтарі" в європейських змаганнях з перемогою 3: 0 у своєму матчі групи F у Харкові у вівторок.

донецьк

"Сіті", який помилково розпочав свою кампанію з єдиною втратою сезону вдома від "Олімпіка" з "Ліоне", був абсолютно іншим, пропонував вальсирувати до перемоги голами Девіда Сільви, Аймеріка Лапорте та замінника Бернардо Сільви.

Те, що виглядало потенційно важким візитом в 1700 миль до українських чемпіонів, які минулого року перемагали людей Пепа Гвардіоли на групових етапах, було зроблено без особливих зусиль, коли сліпучий Девід Сільва організував їх домінування.

"Сіті" міг би набрати більше, але перемога поставила англійських чемпіонів на вершину групи на шість очок, на відстані від "Ліона", який зіграв внічию 3: 3 у "Гоффенхайму", який має два очки разом із "Шахтарем".

Лідери Прем'єр-ліги, коли Кевін Де Брюйн повернувся до свого першого повного старту в сезоні після звільнення з травми, продовжили свою останню сліпучу форму, взявши контроль з першого свистка.

У перші півгодини Ріяд Махрес міг і, можливо, мав би забити два рази, один раз після того, як Сіті зірвався із захоплюючим темпом від своєї половини, до того, як тоді він також влаштував Давида Сільву нахабно кинути на пост Шахтаря.

Проте іспанський маестро не помилився з залпом лівою ногою відразу після півгодини, щоб нагородити майстерність Сіті.

Через п’ять хвилин куточок Де Брюйна потрапив до Лапорта, який був зовсім не позначений, коли він нахилився до голови додому.

Хоча господарі атакували з перервами, Сіті міг би забити ще три у проміжку перших 12 хвилин другого тайму.

Бернардо Сільва був на полі лише 90 секунд після чудового відступу Де Брюйна, коли черговий руйнівний контратак "Сіті" побачив гонку півзахисника португальця і ​​пробив свою 71-ю хвилину ударом лівою ногою у дальню штангу.

Це запевнило першу поразку "Шахтаря" за 12 матчів у всіх змаганнях, залишивши шанси на кваліфікацію до нокауту здаватися похмурими.