Серена Вільямс бореться, але перемагає Катерину Макарову в Дубаї

серена

Американська Серена Вільямс повертає м'яч росіянині Катерині Макаровій під час другого туру чемпіонату Дубай з вільного тенісу в Дубаї, Об'єднані Арабські Емірати, вівторок, 18 лютого 2014 р. (AP/Камран Джебрейлі)

ДУБАЙ, Об'єднані Арабські Емірати - Першопосадова Серена Вільямс зіткнулася з деякими ранніми труднощами, перш ніж перемогти росіянку Катерину Макарову 7-6 (8), 6-0 у другому турі чемпіонату Дубаю у вівторок.

Вільямс, граючи в Дубаї люб'язно уайлд-кардом, був осторонь травми спини після поразки Ані Іванович у четвертому раунді Відкритого чемпіонату Австралії минулого місяця.

Вільямсу знадобився перший сет, щоб пристосуватися до здатності лівші Макарової забивати багато своїх пострілів у тіло найкращого американця.

"Я почувався трохи іржавим, але все було нормально", - сказав Вільямс. "Тіло в порядку. Мені просто довелося рухати ногами, але це було нормально".

Макарова, яка займає 24 місце, зламала подачу Вільямса в першій грі матчу і подавала за сет при рахунку 5-4. Саме тоді росіянин зіграв помилкову гру, щоб дозволити Вільямсу зрівняти рахунок до 5-5.

У 12-му геймі Вільямс мав одну точку на подачу Макарової, але вдарив бекхенд у відповідь на базову лінію.

У тай-брейці Макарова мала дві сет-точки на 6-4 та 6-5, але не змогла скористатися нагодами.

Вільямс взяла перший сет на своєму третьому сет-пойнті в тайбрек, коли Макарова відправила форхенд довго.

"Я справді казав собі залишатися позитивним, бо робив багато помилок, яких зазвичай не роблю, і моя подача просто не з'являлася, як зазвичай", - сказала Вільямс. "Це точно стало краще у другому сеті".

У другому сеті з'явилася справжня Серена Вільямс, яка пробилася до рахунку 5: 0.

Однак у неї були проблеми з подачею фінальної гри в матчі - перед трьома брейк-пойнтами перед перемогою на другому матч-очку, коли Макарова допустила помилку форхенда.

"Вона ніколи не здається, і в цій останній грі вона почала грати ще краще", - сказала Вільямс. "Я знав, що хочу закрити це там, тому що вона, мабуть, почувалась би комфортно з проведенням подачі, і це був би довший матч".

Зараз Уільямс грає у чвертьфіналі Люсі Сафарової з Чехії або п’ятої “носіянки” Єлени Янкович із Сербії.

Раніше Іванович надіслав шостого "носія" Анжелік Кербер пакетом 3-6, 6-3, 7-6 (6).

Колишній топ-рейтинг Іванович мав три очки на подачі Кербера у 12-й грі, але не зміг закрити це проти німця, який вийшов у фінал минулого тижня в Досі.

Іванович навіть зіткнувся з битвою в тайбрек. Сербка вела з рахунком 5: 1, але Кербер відбилася там, де у неї навіть була матч-очко при рахунку 6: 5.

"Перші два встановлюють трохи занадто багато помилок з мого боку і трохи з її боку", - сказала Іванович. "Вона така жорстка конкурентка і отримує багато м'ячів.

" Я просто така рада, що пройшла ".

Сьома "сімейна" Сімона Халеп, яка виграла минулого тижня на відкритому чемпіонаті Катару в Досі, вийшла у відставку з правою травмою Ахілла, відстаючи від Алізе Корнет з Франції 6: 1, 1: 1, у першому матчі дня.

Халеп поскаржилася на запаленого Ахілла під час її бігу до титулу в Досі.

"Я хотів спробувати, тому що люблю намагатися боротися за свій шанс, але тут я не зміг", - сказала Халеп. "Після одного сету я зрозумів, що продовжувати небезпечно".

Восьмої "Кароліні Возняцкі" довелося подолати дефіцит, що склав один сет, перегравши німецьку Сабіне Лісіцький 2-6, 6-3, 6-3 і перейти у другий тур.

"Я знав, що вона збирається вийти гарячим і просто зробити свої знімки, і відчував, що я відставав лише на крок", - сказав Возняцкі, який має 8-каратне діамантове обручку від нареченого, гравця в гольф Рорі Маклойя, куди б вона не пішла крім суду.

"Приємно було виграти цього, і, знаєте, вперед і вгору, як то кажуть".

У другому турі Возняцкі зіткнеться з німецькою кваліфікацією Аннікою Бек. Бек переміг австралійку Саманту Стосур з рахунком 1-6, 6-1, 6-4.