Пулі та Кузьмін захоплюють титули світового чемпіонату з даатлону

пулі

автор Олалла Чернуда/Медіа МСЕ

Британка Емма Пулі та росіянин Максим Куксмін претендували на титули на чемпіонаті світу з міжбор'я в дуатлоні 2017 року, який відбувся цієї неділі в Зофінгені. Британка встановила казковий новий рекорд своїм четвертим поспіль титулом чемпіона світу, тоді як Кузьмін здивував усіх фаворитів у перегонах і здобув свою першу перемогу на дистанції.

Після величезної гонки Пулі, британський дуатлет, який проживає і тренується в Цюріху, перетнув фінішну лінію, зупинивши годинник 7 год. ). Найкращою швейцаркою на четвертому місці стала Ніна Цоллер.

Британка розпочала перший етап пробігу, довівши, що саме вона перемогла, лише за нею француженка Сабріна Монмартро. Але саме на мотоциклі вона показала свій клас, відірвавшись від решти групи, збільшуючи запас на кожен кілометр, лише щоб закінчити 150-кілометрову поїздку за Монмартро понад 16 хвилин. На останньому етапі гонки, бігу на 30 км, вона продовжувала шалений ритм, тоді як француженки втрачали початкову силу і переслідували спочатку Ван Рейен, потім Есефельд і, нарешті, Цоллер, щоб закінчити на п'ятій позиції.

Для Пулі це четвертий поспіль титул чемпіона світу на дистанції, тоді як Ван Рейен покращив своє минулорічне п’яте місце.

У чоловічій гонці перемога Кузьміна, п’ята минулого року, стала для багатьох людей несподіванкою. Він закінчив 85 секунд перед минулорічним переможцем Сеппе Одейном (BEL). Третє місце, як і минулого року, дісталося Сьорену Байструпу (DEN).

“Я просто не можу повірити. Я збирався битися і подивитися, чи зможу я отримати місце на подіумі, але золото ... », - сказав надзвичайно схвильований Кузьмін після гонки. “Я дійшов до провідної зграї після 30 тисяч велосипедів. Після 70 тис. Я вирішив напасти. Я штовхнув під час пагорба і зрозумів, що зламав зграю, а попереду був лише один француз та я. Я продовжував наполегливо натискати, щоб збільшити розрив у другому колі пробігу і ... Це просто дивно. У 2016 році вперше я спробував дуатлон на довгих дистанціях. Я зимовий триатлоніст, який прийняв рішення змінити дисципліни та піти на дуатлон. Минулого року я був тут 5-м, а в 2017 році зосередився на тренуваннях на витривалість та швидкість. Отже, це результат. Чудовий результат! », - пояснив він.