Останній задишка Самарас стріляє Селтика

"Селтік" увійшов в історію, подолавши дефіцит першого етапу, пробившись за московське "Динамо" з рахунком 2: 0 у своєму третьому кваліфікаційному матчі до Ліги чемпіонів.

звільняє
Георгіос Самарас, кельт. [PA]

Обручі ніколи не вигравали європейських поєдинків, програвши першу гру на Паркхеді, але Скотт Макдональдс головою за хвилину від перерви на Арені "Хімкі" загалом зрівняв 1: 1.

А сенсаційний удар в останню хвилину, який замінив Георгіос Самарас, висунувши Макдональда, відправив сторону Тоні Моубре у наступний раунд.

"Селтик" стартував яскраво, добре передаючи м'яч, але їх перша реальна спроба влучити у ворота відбулася лише на 26-й хвилині, коли півзахисник Шон Малоуні намагався пробитися з удару з 30 метрів, але спостерігав, як він нешкідливо пропускає до Володимира Габулова у ворота "Динамо".

Але була драма на 44-й хвилині, коли Макдональд був не позначений на дальній штанзі, щоб повернутися додому з хреста Андреаса Хінкеля.

Хінкель ще мав час очистити зусилля капітана "Динамо" Дмитра Хохлова, поки господар не відповів.

"Селтик" з'явився розпаленим після перерви, але момент розслаблення в обороні гостей на 52-й хвилині, коли їм не вдалось розібратися з подачею Хохлова, дозволив Дмитру Комбарову вільний простір на задній штанзі, аби "Динамо" вистрілив.

Коли напруга наростала, Обручі відмовлялися сидіти за ними, і на 62-й хвилині Макдональд ледь не схопив секунду, коли проїхав 20 сантиметрів завширшки в далеке минуле.

З заміною Скотта Брауна, який вів "Селтіка" вперед, "Обручі" пішли на другий гол, і Малоні повинен був забити, коли його пропустив півзахисник Шотландії, але Габулов зірвав.

Але драма не закінчилася, і в останню хвилину Самарас провів довгий пас Хінкеля всередину штрафного, пройшов повз трьох захисників "Динамо" і пробив найдраматичніші голи.