Невтішний Анжі Махачкала, який відбувся внічию "Ньюкасла" 0: 0 у фіналі Ліги Європи

7 квітня 2013 р., 11:04

який

Лондон - "Стяуа" в Бухаресті відродила спогади про свої дні слави у 1980-х, обігравши чемпіона Європи "Челсі" з рахунком 1: 0, в той час як плідний Гарет Бейл завдав більшої шкоди "Мілану", щоб поставити "Тоттенхем" на межу чвертьфіналу Ліги Європи.

Це була каральна ніч для двох нещодавніх переможців Ліги чемпіонів в останніх 16 перших матчах, а "Челсі" впав до заслуженої втрати в Бухаресті, коли Рауль Русеску реалізував штраф "Стяуа" на 34-й хвилині.

Популярні історії

Інтер продемонстрував ще більш невдалий показ, коли Бейл забив один гол і встановив інший для Яна Вертонгена у перемозі "Шпор" 3: 0, мучивши італійську сторону, як це було три роки тому в Лізі чемпіонів, коли він вперше привернув увагу футбольний світ.

"Лаціо" та "Базель" поведуть з рахунком 2: 0 у свої матчі проти "Штутгарта" та "Зеніту", відповідно, тоді як "Бенфіка" та "Фенербахче" також були переможцями.

Ігри між Анжі Махачкалою-Ньюкасл та Леванте-Рубін Казань делікатно оцінюються на 0: 0.

Хоча вона більше ніколи не досягла того самого рівня, Стяуа колись була головною силою в Європі, вигравши Кубок Європи в 1986 році, діставшись у тому ж півфіналі в 1988 році, а потім програвши фіналу 1989 року "Мілану".

Це був черговий незабутній європейський вечір для румунського клубу в четвер, який переслідував Челсі на помилках після того, як отримав пристрасну підтримку рекордною 55 000 натовпом на Національній арені і схопив переможця після того, як Русеску засунув у спину Райан Бертран.

Центральний нападник підхопився і пробурив додому свій точковий удар.

"Челсі", який потрапив до Ліги Європи після безпрецедентного дострокового виходу з групового етапу Ліги чемпіонів, був набагато нижчим від свого найкращого, і в'ялі втрати посилять тиск на виснаженого тимчасового тренера Рафу Бенітеса - фігуру ненависті серед багатьох незадоволених клубу вболівальників цього сезону.

"Ми розчаровані, тому що ми пропустили гол м'яким пенальті і мали один-два шанси забити", - сказав Бенітес. "Цей результат означає, що ми маємо виграти вдома, і ми повинні просуватись разом".

"Стяуа", яка має 12 очок у румунській лізі, ліквідувала "Аякс" в останніх 32.

Бейл знову знявся для "Тоттенхема", підвівши свій підсумок до 11 в останніх дев'яти іграх у всіх змаганнях, але це був домінуючий показ команди, а "Інтеру" пощастило не відійти від "Уайт Харт Лейн" з важчим побиттям.

Бейл скористався нерішучою захистом, щоб відкрити рахунок головою на шостій хвилині, до того, як Гільфі Сігурдссон відскочив з близької відстані, зробивши рахунок 2: 0 на 18-й, а Вертонген додав третину з поворотного кута Бейла через вісім хвилин після перерви.

"Це була повна 90-хвилинна вистава з чудовим атакуючим футболом, зменшивши їхні шанси, і це був чудовий європейський вечір", - сказав менеджер "Тоттенхема" Андре Віллаш-Боас. "(Але) ми ще не закінчили, і Сан-Сіро - це важке місце для подорожі".

Бейл згубив свій виступ, отримавши попередження за дайвінг у першій половині, тобто він пропустить другий матч.

Лаціо знизив темп у Серії А, програвши чотири з останніх шести матчів, але залишається небезпечним у Європі і був кращою командою з самого початку проти Штутгарта.

Едерсон вивів італійську сторону вперед 21-й після того, як Штутгарт двічі не зміг очистити вільний м'яч, поворотом вперед і слабким пострілом всередині ближньої штанги.

Оназі подвоїв перевагу в 56-ій, коли вибрав м'яч у центральному колі, обіграв одного захисника і вскочив у область перед тим, як відрізати акуратний фініш повз воротаря, що наступав.

Базель також вважатиме, що зробив достатньо для прогресу після того, як забив два пізні голи проти "Зеніта", спочатку через Марсело Діаса, а потім, замінивши Олександра Фрея з пенальті в час зупинки, після того, як Луїс Нето отримав червону картку за фол за Мохамеда Салаха.

П'єр Вебо був переможцем матчу "Фенербахче" у перемозі над "Пльзень" 1: 0, тоді як нещасний автогол воротаря "Бордо" Седріка Каррассо дав Бенфіці тонку перевагу з першого етапу.

25-ярдовий удар Морено Родріго зірвався з поперечини на спину Каррассо, а м'яч відскочив у сітку.

Леванте та Рубін, завойовник захищаючого чемпіона "Атлетико" в останніх 32-х, обидва завершили матчем в Іспанії по 10 чоловік, після того, як 52-хвилинна червона картка для гостей Крістіана Ансальді швидко перейшла до Мішеля.