Манджу входить у фінал; Мері Ком, Ловліна, Джамуна виграли бронзу на чемпіонаті світу з боксу

Мрія пробіянки Індії Манджу Рані на першому чемпіонаті світу з боксу серед жінок продовжилася, коли вона увійшла у фінал у напівлегкій вазі після перемоги над тайландкою Чутамат Раксат з рахунком 4: 1 у півфіналі в російському Улан-Уде. Шість разів чемпіонка світу Мері Ком (51 кг), Ловліна Боргогайн (69 кг) та дебютантка Джамуна Боро (54 кг) програли відповідні півфінальні поєдинки, щоб завершити свою кампанію бронзовою медаллю.

фінал

Манджу - лише третій індіанець, який вийшов у фінал у категорії 45-48 кг на Worlds після Мері Ком і Сарджубали Деві. Мері Ком має два золота і одне срібло в цій категорії, тоді як Сарджубала також виграла срібло в своїй самотній фінальній появі в цій категорії на Worlds.

Раніше Манджу зареєстрував у чвертьфіналі перемогу повернення з рахунком 4: 1 над головним насінням та бронзовим призером Азійських ігор Кімом Х'ян Мі. У фіналі вона зіткнеться з росіянкою Катериною Пальцевою. Друга сіяна Пальцева перемогла англійку Демі Рештан у півфіналі.

Раніше цього дня MC Mary Kom програла чемпіону Європи Туреччині Бусеназу Какіроглу, розділивши вердикт 4: 1.

Індійський контингент вимагав перегляду рішення, але апеляцію відхилив технічний комітет Міжнародної боксерської асоціації (AIBA). "Мері боролася винятково добре і повинна була виграти поєдинок. Ми все ще вражені тим, що рішення пішло не на її користь", - заявив PTI помічник тренера та тренер "Мері Ком" Чхоте Лал Ядав.

Це перша втрата Мері Ком на півфінальному етапі чемпіонату світу. Вона виграла кожен із своїх попередніх семи півфіналів на турнірі.

Окрім шести титулів чемпіона світу, Мері Ком також виграла бронзову олімпійську медаль (2012), п'ять титулів Азії, золоті медалі на Азіатських іграх та Іграх Співдружності.

У чвертьфіналі Worlds вона перемогла колумбійську "Валенсію Вікторію" одноголосним вироком 5: 0.

До цього видання вона виграла шість золотих та срібні на чемпіонатах світу, але це вперше Маніпурі забезпечила світову медаль у категорії до 51 кг. Раніше в цьому дивізіоні Мері лише один раз доходила до чвертьфіналу.

На останньому чемпіонаті світу в Нью-Делі в 2018 році вона виграла золото в категорії до 48 кг, перемігши у фіналі українку Ганну Охоту. На цих чемпіонатах світу вона підняла вагову категорію, оскільки категорія до 48 кг не є частиною Олімпіади.

У півфіналі до 54 кг Джамуна Боро програв 5-0 головному насіннику Хуан Сяо Вень з китайського Тайбею, щоб виграти бронзу.

Завдяки цьому виступу Боро став лише другим індіанцем після Лайшрама Саріта Деві, який виграв медаль у цій ваговій категорії на Worlds. Саріта також виграла бронзу в Подільську в 2005 році.

Хуанг була домінуючою з самого початку, коли вона тримала індіанця на безпечній відстані. Це гарантувало, що індієць не зумів нанести чистих ударів боксеру Тайбею.

"Я задоволений бронзою, але я думаю, що міг би зробити краще. Очевидно, що я допустив помилки, тому і програв. Я повернусь назад і переконаюся, що ці помилки не повторюються, і наступного разу мені стане краще", - сказав Боро перед PTI після втрата.

У фінальному поєдинку дня з індійським інтересом - півфіналі у жінок до 69 кг - Боргохайн трохи поступився з рахунком 3-2 проти китайки Ян Лю.

Боргохайн знайшов хитрого суперника в Лю. Китайський боксер мав остаточну перевагу в досягненні і змусив це рахувати своїми ударами. Боргохайн добре продемонструвала контратаки, але Лю отримала перевагу своїми сильнішими ударами.

Це вже друга медаль Боргохайна в Worlds. Вона виграла бронзу в цій же категорії в останньому виданні в Нью-Делі в 2018 році.

Раніше Лю переміг у чвертьфіналі головного насінника Ньєн-Чін Чень з рахунком 3: 2. Цікаво, що минулого року Боргохайн програв Чену у півфіналі.

Боргохайн - єдиний індієць, який здобув медаль у категорії до 69 кг на Worlds.