Відео

Перший віце-президент Мехрібан Алієва та члени його родини спостерігають за фіналом змагань з вільної боротьби в рамках Ісламіади

персональний

19 травня стартували змагання з вільної боротьби IV Ігор Ісламської солідарності.

У перший день змагань, що проходили на спортивній арені Гейдара Алієва, наші борці виграли 2 золоті та 1 срібну медаль.

Перший віце-президент Азербайджанської Республіки, голова оргкомітету IV Ісламської ігор солідарності Мехрібан Алієва та члени родини спостерігали за фіналом.

У перший день змагань з вільної боротьби були визначені переможці у чотирьох вагових категоріях. Змагаючись у ваговій категорії до 57 кг, Махір Амірасланов, здобувши перемогу над представником Казахстану Жандосом Ісмайловим у вирішальному поєдинку, став чемпіоном IV Ігор Ісламської солідарності. Турецький спортсмен Набі Узун та Нодірджон Сафаров з Узбекистану, відповідно, взяли срібні та бронзові медалі.

Нурмахаммад Гаджиєв, змагаючись у ваговій категорії до 97 кг, приніс нашій команді другу золоту медаль. Перемігши іранського спортсмена Аміра Мохаммаді з великим рахунком у фіналі, наш борець виграв золоту медаль Ісламіади. Мамед Ібрагімов з Казахстану та Юсуп Меладжаєв з Туркменістану були нагороджені бронзовими медалями в цій ваговій категорії.

Медалі переможцям у кожній ваговій категорії вручила перший віце-президент Азербайджанської Республіки, голова оргкомітету IV Ісламських ігор солідарності Мехрібан Алієва.

На честь наших спортсменів прозвучав державний гімн Азербайджанської Республіки та піднятий державний прапор.

Азербайджанський борець Махаммад Муслімов (65 кг), програвши бій іранському спортсмену Мейсам Насірі у фіналі, отримав срібну медаль.

Так, у перший день змагань з вільної боротьби азербайджанські спортсмени завоювали 2 золоті, 1 срібну медаль.