Комо піднімає острови над дияволами у передсезонному фіналі

Гол другого періоду Блейка Комо відрізав нічию і підняв розділений склад "Нью-Йорк Айлендерс" до перемоги над "Нью-Джерсі Девілз" 2: 1 у суботу ввечері у передсезонному фіналі обох команд.

дияволами

Після того, як нью-йоркський Джош Бейлі та зак Періз із Нью-Джерсі обміняли голи першого періоду, Комо перетворив передачу від Джона Тавареса на підрахунок "на добро", залишившись у середньому періоді 2:35.

"Айлендерс" врятували свою першу перемогу в передсезоні (1-4) і заробили розділення серії "домів і домів" з "Дияволами" (2-1-3), які здобули перемогу 4-3 у Нью-Джерсі в ніч на п'ятницю . Інша половина складу Нью-Йорка зіткнулася з "Монреаль Канадіенс" і програла в Квебеку в суботу ввечері з рахунком 7: 2.

Рік ДіП'єтро, намагаючись зробити ще один повернення від серйозної травми коліна, пройшов дистанцію для "Айлендерс" і зупинив 25 пострілів - в тому числі розтягнутий ключок, збережений проти Рода Пеллі в останні секунди другого періоду.

Йохан Хедберг також провів всю гру за "Нью-Джерсі", давши воротареві №1 Мартіну Бродюру вихідну ніч, і зробив 21 сейв.

"Я впевнений, що всі раді, що це закінчилося", - сказав тренер "Дияволів" Джон Маклін про передсезону. "Це важко, важко. Я вважав, що зусилля були хорошими, трапилося лише кілька речей. Пара поломок. "

39-річний капітан "Айлендерс" Дуг Вайт, обмежений 36 матчами минулого сезону через травму, виглядав ігровим у насиченому подіями першому періоді. Майже встановивши гол на першій хвилині і невдовзі після того, як Гедберг відмовив йому у перерві, Вага нарешті знайшов свій шлях до рахунку.

"Ми не бачили нічого з цього в минулому році, навіть близько", - сказав тренер "Айлендерс" Скотт Гордон про гру "Ваги". "Це дуже обнадіює, тому що одна справа - бути хорошим керівником у кімнаті, але я знаю, як сильно він хоче досягти успіху - не просто брати приклад із кімнати, тренуватися і говорити все правильно".

Продемонструвавши навички проходження, які він використовував для публікації кількох 50-точкових сезонів у молоді дні, Вага здійснив обертальний рух на лівій стійці та просунув пас через складку до Бейлі, котрий у свій 21-й день народження вдарив своїм першим голом передсезон в 5:47.

"Ця мета є прекрасним прикладом того, як він грає", - сказав Бейлі про Вагу. "Я намагався спливти в потрібну область, і це ніби у нього очі в потилиці".

Вага мав ще один гольовий шанс у заключні моменти першого, але Гедберг відвів його убік.

Ілля Ковальчук спровокував правопорушення Нью-Джерсі в першому, починаючи з пенальті з 6:41, що залишився в періоді, а потім з вторинної передачі на третій гол Паріса в чотирьох передсезонних іграх.

Ковальчуку було призначено пенальті і, здавалося, його побили ДіП'єтро, коли він проходив ліворуч та навколо схильного воротаря, який намагався зірвати гру розтягнутою чеком попереду. Ковальчук пройшов повз ДіП'єтро, але його удар від удару у бік воріт влучив у ліву штангу і залишився в стороні.

"Він був справді твердий", - сказав Гордон. "На пенальті він зробив достатньо, щоб змусити Ковальчука перевершити себе, і він зробив великий рятувальний удар у слоті".

Однак Ковальчук був прав у цільові моменти після його спроби. Ковальчук подав ідеальний пас на захищаючого захисника Хенріка Талліндера, який потім зробив пас зліва направо в зону Айлендерса на Парисе, який відстав від ДіП'єтро і здійснив постріл у відкритий правий бік сітки з гострого кута на зрівняйте 1-1 з 6:54, що залишився в першому.

ПРИМІТКИ: Дияволи призначили RW Ніка Пальмієрі Олбані з АХЛ. . Остров'яни помістили D Dustin Kohn на відмову, призначили LW Robin Figren, G Kevin Poulin, D Anton Klementyev та C Tony Romano до Bridgeport з AHL, а G Joel Martin вийшов з професійної проби.