Листівки траш листя

ФІЛАДЕЛЬФІЯ - Повернувшись додому, «Флаєр Філадельфія» домінувала над «Торонто Мейпл Ліфс» і відновила контроль над серіалом.

thrash

Кіт Прімо забив три голи, а Міхал Хандзус забив двічі, що привело "Флаєрз" до перемоги над "Торонто" з рахунком 7: 2 у грі 5 півфінальної серії Східної конференції.

"Філадельфія" може усунути "Ліфс" перемогою в Торонто у ніч на вівторок. Якщо потрібно, Гра 7 буде четвергом. Команда господарів вигравала кожну гру серії.

Перемога коштувала "Флаєрам", які втратили воротаря Роберта Еше та захисника Володимира Малахова через невідомі травми. Шон Берк замінив Еше після першого періоду і зупинив вісім з дев'яти ударів.

Після перемоги в двох прямих програшах у Торонто, "Флаєри" контролювали гру з самого початку, повевши 2: 0 в перші шість хвилин і тримаючи "Ліфс" без удару до останньої хвилини першого періоду.

Марк Речі та Бранко Радівоєвич також забили за "Флаєри".