Донецький "Шахтар" із чотирма голами створив півфінал Ліги Європи проти "Мілана"

Донецький "Шахтар" забронював зіткнення з "Міланом" у півфіналі Ліги Європи після перемоги над "Базелем" 4: 1 у вівторок.

шахтар

Голи бразильців Джуніора Мораеса, Тайсона, Алана Патріка та Додо дали їм перемогу в односторонньому останньому восьми зіткненнях.

Українські чемпіони вийдуть на "Мілан" у Дюссельдорфі в понеділок після півфіналу в неділю в Кельні між переможцями Ліги Європи 2017 року "Манчестер Юнайтед" і "Севільєю".

Обидві сторони рекордно п’ять разів вигравали європейські змагання другого рівня.

Фінал призначений на 21 серпня в Кельні.

"Севілья" здобула причал перемогою "Вулвергемптон Уондерерс" з рахунком 1: 0 в іншому чвертьфіналі вівторка, завдяки пізньому голу Лукаса Окампоса.

Донецький "Шахтар", який виграв європейські клубні змагання другого рівня у 2009 році, упустив низку шансів на тріумф із ще більшим відривом.

Це тривало, коли вони домінували в матчі чіткими передачами в один дотик та чудовим пильним контролем.

Мораес очолив українську сторону на другу хвилину переваги після виття сербського воротаря "Базеля" Джордже Ніколича.

Він був збитий до м'яча нападником після того, як кинувся зі своєї лінії назустріч кутовому удару Марлоса.

Ніколич виправився кількома хорошими сейвами в першому таймі, але виявився безсилим на 22-й хвилині, коли Тайсон відбив кидком блискавичний брейк "Шахтаря".

Це було після гарної роботи Марлоса та розумного манекена Патріка.

Маркос Антоніо давно вдарив по дереву на 40-й хвилині, перш ніж у другому таймі донецький "Шахтар" зняв ногу з педалі.

Вони здавались задоволеними збереженням володіння, коли їх суперники переслідували тіні.

Тим не менше, Патрік зробив рахунок 3: 0, виконавши пенальті на 75-й хвилині, після того, як Яннік Маршан забив фол Livewire Тайсона в районі.

Правий захисник Додо додав четвертий на 89-й хвилині, при цьому гол був призначений після перевірки VAR на офсайд.

Замінник Рікі ван Вольфсвінкель з близької відстані втішив час "зупинки" для "Базеля", але швейцарській стороні було мало чого вболівати після того, як їх знесли суперники. (Reuters/NAN)