Боротьба на CdM не може закінчити серію титулів чемпіонату Ірвіна

закінчити

Остання з непереможених команд з боротьби в Лізі узбережжя Тихого океану зіткнулася в середу, кожна з яких мала історію різної історії.

Для Ірвін Хай можливість виграти титул чемпіонату була старою капелюхом. Вакерос прийшов як переможець семи прямих корон ліги, повернувши кілька розсипів Південного відділу CIF у внутрішній дивізії.

Корона-дель-Мар, яка в минулому сезоні пройшла в лізі з рахунком 1-4, була очевидним аутсайдером для Вакероса, але склад Sea Kings, який включав сім першокурсників, зробив його напрочуд конкурентоспроможним.

"Морські королі" були живі до передостаннього матчу, щоб вийти на мат, але Ірвін претендував на принаймні частку титулу чемпіона восьмий рік поспіль перемогою 47-24 у CdM.

Старший Паркер Вайсрок завершив матч за Ірвін, закріпивши першокурсника Сет Трахтман на 39 секунд у своєму поєдинку вагою 220 фунтів.

"Вони, безумовно, влаштували бійку", - сказав Вейсрок про "Морські королі". «Ірвін славиться тим, що виставляв великі бали, отримував багато шпильок, але [CdM] безумовно тримався за своє. Вони насправді не полегшили це ".

CdM (5-4, 3-1 в лізі) вивів 21-18 на півдорозі, коли юніор Коул Дженсен прикріпив другого курсу Грега Коділіана до 145 фунтів.

Наступні два матчі виявляться вирішальними, оскільки Ірвін (10-0, 4-0) все ще не надішле м'ясо свого складу з розсипами CIF, такими як Зік Аллеман (182) та Вейсрок.

Вони виривали свої серця. Вони важко боролись. Вони ніколи не здавались. Вони тримали тиск на Ірвіна, завжди атакували, намагалися перемогти.

Тренер Корони дель Мар Марк Алекс

У 152 роки молодший Ірвін Макс Флор переміг юніора Бориса Александрова до осені у другому періоді. Це був двосторонній поєдинок, який бачив, як кожен борець забезпечував кілька відібрань перед фішкою.

CdM відставав від 24-21, але він мав можливість завдати удару у наступній ваговій категорії.

Матч у 160 фунтів пішов на овертайм, після того як юніор Вакерос Кайл Траут був покараний за зупинку, залишившись у матчі лише три секунди.

Не зупинившись, Форель забив перше видалення в овертаймі, щоб перемогти старшого Пітера Холлінгсхеда з рахунком 6-4.

"Я справді пишаюся кожним борцем", - сказав тренер Sea Kings Марк Алекс. “Вони виривали свої серця. Вони важко боролись. Вони ніколи не здавались. Вони тримали тиск на Ірвайна, завжди атакуючи, намагаючись перемогти ».

Аллеман, батько якого Роб, є борцем, виступив із клінічними показниками. Старший Ірвін виграв свій матч проти Чейза Занка технічним падінням 17-0.

"Це багато очікувань", - сказав Аллеман про те, що йшов слідами свого батька. "Багато чого виправдати. Мій тато потрапив на державний турнір, коли був старшим в середній школі. Це спадщина, яку я повинен виконати ".

Що стосується зібрання принаймні частки восьмого титулу чемпіонату Ірваїна поспіль, Аллеман сказав: "Це цікаво - бути частиною команди-переможця. Ще веселіше мати можливість керувати нею ".

CdM опустився на 35-21, залишилося три матчі. Першокурсник Денні Райхнер зміг зберегти надії Морських королів, повернувши свій поєдинок 195 на голову пізнім зняттям. Коли його товариші по команді викрикували свою підтримку, Райхнер тримав Дункана Джарвіса на килимку, щоб перемогти рішенням 5-4.

"Так було цілий рік", - сказав Алекс, команда якого завершить свій графік ліги подвійною зустріччю в Вудбріджі 24 січня. "Вони підбадьорюють голосно. Цього року ми виграли пару матчів завдяки доброму командному духу та товариськості. Це дає найкраще в усіх ".