Більше російських медалістів позбавляли, забороняли Олімпіаду

Ще одинадцять сочинських олімпійців з Росії були дискваліфіковані МОК і довічно заборонені до участі в Іграх, включаючи двох медалістів із Сочі, що призвело до 43 спортсменів та 13 медалей.

більше

У п'ятничному оголошенні про заборону допінгу в Росії спортсменів заборонили:

- Люгери Альберт Демчченко і Тетяна Іванова (Срібні призери в Сочі)
- Швидкісні фігуристи Іван Скобрев і Артем Кузнєцов
- Бігові лижі Микита Крюков, Олександр Бессмертних і Наталія Матвєєва
- Бобслейники Людмила Удобкіна і Максим Белугін
- Хокеїсти Тетяна Буріна і Ганна Щукіна

Більше від МОК щодо рішень тут.

У Сочі Демтщенко став найстарішим призером зимових Олімпійських ігор в особистому заліку, коли взяв срібне сноуборд у віці 42 років на своїх рекордних сьомих зимових іграх (японський стриб на лижах Норіакі Касай також брав участь у своїх сьомих зимових Олімпійських іграх у Сочі та сподівається на восьму в Пхенчхані).

Італійська Армін Цоггелер, який взяв бронзу в Сочі за свою рекордну шосту олімпійську медаль поспіль в одному індивідуальному заліку, чекає оновлення.

Так само, як і фінішувальник четвертого місця в Сочі, Анді Лангенхан Німеччини (інший нім, Фелікс Лох, виграв золото).

Демтщенко та Іванова склали половину російської збірної для першої олімпійської естафети.

Росіяни позбавлені срібної медалі з цієї події: Латвія чекає переходу з бронзи на срібло, а Канада потенційно може перейти з четвертої на бронзу. Американці були шостими.

Демтщенко у відставці.

Іванова - головний російський люгер у Росії, який посідає третє місце у світі в минулому сезоні та 10-те в цьому сезоні. У лютому вона виграла гонку Кубка світу на олімпійській трасі Пхенчхан.

Лижник по пересіченій місцевості Крюков був одним із двох індивідуальних олімпійських чемпіонів Росії на Олімпійських іграх 2010 року, титулу, який він не втратить за свій сочинський DQ.

У Крюкова та Бессмертних вже були позбавлені естафетних срібних медалей Сочі через допінг товаришів по команді.

32-річний Крюков востаннє фінішував у топ-10 турнірної таблиці Кубка світу у 2014 році.

Фігурист Скобрев виграв дві окремі олімпійські медалі у Ванкувері, але не вийшов на п'єдестал Сочі.