Альварес, Рус виграв титули на тенісному турнірі ITF в Орландо за $ 25 тис

Голландський "Арантха Рус" та перуанець Ніколас Альварес виграли титули жінок та чоловіків відповідно на вихідних на турнірі ITF World Tour, що становить 25 000 доларів США, частині серії Oracle Pro, в Орландо в національному містечку USTA.

Найвища "Русь" у фіналі серед жінок перемогла невисіяну Ірину Фетекау з Румунії з рахунком 6: 3, 6: 2 за свій 24-й титул ITF/USTA Pro Circuit.

титули

Колишня юніорка, що займає перше місце у світі, Рус уникнула катастрофи у своєму першому раунді, коли програла перший сет з рахунком 6: 0, але відскочила, щоб виграти в тайбрейці третього сету над незайнятою Габріелою Табала з Румунії. Потім вона обіграла американок Дашу Іванову та Клер Лю в прямих сетах, перш ніж пом'якшити минуле 8-ої посівної німці Стефані Вагнер 6-3, 6-0, щоб пройти у фінал.

Фетекау був змушений наполегливо працювати протягом тижня, вигравши свої перші три матчі в трьох сетах, перш ніж пом'якшити американку Марію Матеас 6-2, 6-0, щоб вийти в раунд чемпіонату.

28-річна Рус зараз 24-10 років у фіналі ITF/USTA Pro Circuit, покращившись до 10-1 цього року та вигравши свій 10-й поспіль фінал поспіль. Фетекау намагався виграти другий титул у кар'єрі після перемоги у Каїрі минулого року на 15 000 доларів.

Невисіяний тандем американки Кетрін Фахі та німця Вагнера виграв титул у парному розряді, у фіналі перемігши під командою No3 команду бразильської Кароліни Мелігені Родрігес Алвес та мексиканської Ренати Заразуа 4-6, 6-2, 10-7.

У фіналі серед чоловіків перуанський Альварес 3 засмутив насінника No2 Педро Сакамото з Бразилії 3-6, 6-2, 6-1, а потім команду з Сакамото, щоб виграти титул у парному розряді.

Єдиний виклик Альвареса в одиночному розряді відбувся у другому турі, коли він переграв Джастіна Робертса з Багамських островів 6-4, 3-6, 6-2. Сакамото уникнув розладу в чвертьфіналі, коли обіграв 7-го насіння "Марокко" Адама Мундіра 3-6, 6-3, 6-4, а в півфіналі, коли повернувся з набору, який пережив номер 4 Томаса Мартіна Етчевері Аргентини 4-6, 6-1, 6-2.

23-річний Альварес, який грав за Університет Дьюка, покращився до 3-3 у фіналі ITF/USTA Pro Circuit, цього року також вигравши в січні на Палм-Кост ($ 25 000), штат Флорида, та фінішуючи на другому місці в Канкуні. ($ 15 000) Мексика. Сакамото намагався поповнити титули, які він виграв на початку цього року в Пінамарі (15 000 доларів), Аргентині та Уельві (25 000 доларів), Іспанія.

Першопосадочний Альварес-Сакамото у фіналі парного розряду переміг американську пару Чарлі Емхардта та колишнього відомого університету Флориди та молодшого чемпіона "Боббі Кертіса" Альфредо Переса 7-6 (3), 4-6, 10-8.