Агуеро потрапив до лікарні після непритомності у товариському матчі Loop News

Агуеро потрапив до лікарні після непритомності у товариському матчі

агуеро

Аргентинець Анхель Ді Марія, ліворуч, обіймає Серхіо Агуеро, коли Агуеро забив другий гол команди під час міжнародного товариського футбольного матчу проти Нігерії в Краснодарі, Росія, вівторок, 14 листопада 2017 р.

Нападник Аргентини Серхіо Агуеро був доставлений в лікарню для перевірок після того, як він знепритомнів під час перерви товариського матчу команди проти Нігерії у вівторок.

Аргентинська футбольна асоціація (AFA) заявила у своєму Twitter, що форвард "Манчестер Сіті" "був заблокований і був доставлений (до лікарні), тому планові огляди проводились лише як запобіжний захід".

AFA не надала детальних відомостей про інцидент, який стався після того, як Агуеро забив гол у першому таймі.

Через три години після гри AFA заявила, що Агуеро повернувся до готелю зі своїми товаришами по команді.

Аргентинські ЗМІ опублікували фотографії Агуеро, який виходив зі стадіону.

У матчі команда Аргентини без Ліонеля Мессі розтратила два голи і зіткнулася до шокової поразки 4: 2.

Завжди Банега та Агуеро вивели Аргентину вперед, а товариш по команді з "Манчестер Сіті" Агуеро Келечі Іхеаначо відбив гол у ворота Нігерії безпосередньо перед таймом зі штрафного.

Форвард "Арсеналу" Алекс Івобі двічі забив гол, а Брайан Ідову також знайшов сітку для Нігерії у другому таймі.

Захисник Аргентини Хав'єр Маскерано сказав: "Граючи проти команди такої фізичної сили, ти платиш за це. Вони пройшли повз нас. І коли ми спробували повернутися в матч, ми не змогли".

Аргентина лише забезпечила собі місце на наступному чемпіонаті світу в останньому турі південноамериканських відбіркових турнірів і не представила переконливих виступів без Мессі.

Отримуйте останні місцеві та міжнародні новини прямо на свій мобільний телефон безкоштовно: