Адріано все ще страждає від зайвої ваги, каже начальник "Інтера" Моурінью

адріано

Проблемному форварду "Мілану" Адріано сказав, щоб він схуднув, його тренер Жозе Моурінью, незважаючи на забиту перемогу клубу "Копа Італія" з рахунком 3: 1 над "Генуєю".

Адріано грав 75 ​​хвилин, відзначившись лише хвилиною до того, як його замінив швед Златан Ібрагімович, коли "Інтер" продовжив вигравати гру в додатковий час після нічиєї 1: 1 через 90 хвилин.

Він не грав місяць, і його відсутність гостроти матчу показала, що він пропустив пенальті.

Бразилець був несподіваним включенням з самого початку, оскільки в цьому сезоні він вже кілька разів порушив строгий закон Моурінью, два рази був виключений із дії першої команди.

Загальний консенсус полягав у тому, що "Інтер" намагатиметься розвантажити колишнього нападника "Парми" під час трансферного вікна, але натомість Моурінью просто хоче, щоб він схуднув і прийшов у форму.

"Зрозуміло, що у нього три-чотири кілограми зайвої ваги, і йому не вистачає вибуховості та впевненості, але якщо він продовжує працювати, як і тоді, це нормально для мене", - сказав португальський екс-бос "Челсі".

"Нещодавно він тренувався послідовно і не приїжджав із запізненням".

Пунктуальність стала великим каменем спотикання для Адріано, який порушив бажання свого тренера, неодноразово з'являючись із запізненням або пропускаючи тренування, в тому числі пізно в кінці зимової перерви в середині сезону та пропустивши першу тренувальну сесію 2009 року.