Смутні втрати для Корм’є

Американський борець із вільного стилю Даніель Корм'є залишився майже замерзлим, ставши на коліна на килимку після своєї майже пропущеної бронзової медалі, програвши в овертаймі у 96-кілограмовій (212-фунтовій) ваговій категорії в неділю в Олімпійському залі Ано Ліосія.

смутні

Він програв з рахунком 3: 2 Алірезі Хейдарі з Ірану після того, як повев із рахунком 2: 0. Раніше того дня Корм'є програв у півфіналі 5: 0 золотому призерові Росії Хаджимурату Гацалову.

"Я не можу пояснити, що я відчуваю зараз", - сказав Корм'є, схиливши голову. «Тому що мрії на все життя закінчились і закінчились не так, як я хотів, або я готувався до того, щоб це закінчилося. Це був великий матч для мене. Мені потрібно було отримати цю перемогу проти хлопця, який був колишнім чемпіоном ".

Він все ще намагався зрозуміти, як свинце вник.

"Я просто знаю, що я припинив боротьбу і дозволив йому повернутися в матч, і я повинен був продовжувати робити те, що я робив", - сказав Корм'є.

Інша американська боротьба в останній день Олімпійських ігор не наблизилася до медалі так, як Корм'є.

Геннадій Лалієв з Казахстану переміг Джо Вільямса (3: 2) в овертаймі у чвертьфіналі вагової категорії 74 кілограми (163 фунти).

Масова бійка виникла серед глядачів, чиновників, поліції та конкурентів у місці боротьби у неділю після жорстокого поєдинку чвертьфіналу між золотим призером Бувайсою Сайтиєвим з Росії та Муратом Гайдаровим з Білорусі вагою 163 фунти.

Обидва борці стикалися з можливими дисциплінарними заходами, а їх федерації штрафували мінімум 10 000 доларів. Після того, як пара покинула килимок, вони, здавалося, обмінювались гарячими словами та ударами, викликаючи рукопашний бій, який затримав змагання на кілька хвилин.

Сайтиєв виграв свій другий олімпійський титул, легко перемігши Лалієва з рахунком 7: 0 у фіналі.

Кубинці нагромаджують золото

Куба виграла ще три золоті медалі, щоб завершити турнір із п'ятьма золотими, на два більше, ніж Росія. Захищаючи олімпійського чемпіона Гільєрмо Рігондо Ортіс (120 фунтів), Маріо Сезар Кінделан Меса (132) та Ян Бартелемі (106) виграли.

Сума кубинців не відповідала семи золотам Ігор 1992 року в Барселоні, але була кращою за чотири в кожній з останніх двох Ігор.

У, можливо, найочікуванішому фіналі Кінделан переміг 17-річного британця Аміра Хана за полегшене золото. Кінделан був занадто хитрий і досвідчений для Хана, який вражаюче виграв чотири бої поспіль. Кубинець накопичував очки контрпробиванням, а потім зійшов з місця, коли Хан намагався натиснути на бій.

"Ви залишитесь і станете наступним золотим призером і наступним чемпіоном світу", - сказав Кінделан Хану після бою.

Російський суперважкий вага (понад 212 фунтів) Олександр Повєткін переміг, коли Мохамед Алі з Єгипту провалив ранковий медичний огляд. Інше золото виграв казахстанський Бахтіяр Артаєв, перемігши кубинського Лоренцо Арагона Арментероса вагою 153 фунти.

Росіянин - великий переможець

Через чотири роки після того, як її сподівання на медалі закінчилися, коли вона втратила контроль над своїм обручем, дворазова чемпіонка світу з Росії Аліна Кабаєва перемогла в багатоборстві з художньої гімнастики.

Кабаєва фінішувала зі 108.400 очками, що випереджає срібну призерку з Росії Ірину Чачіну. Бронзу взяла українка Анна Бессонова.

Корейські перемоги від KO

Мун Дае Сун з Південної Кореї виграв золоту медаль у ваговій категорії понад 80 кілограмів (176 фунтів), нокаутувавши грецького Олександра Ніколайдіса. Бронзу здобув французький Паскаль Джентіль.

Китайка Чень Чжун виграла золоту медаль у класі серед жінок вагою понад 67 кілограмів (148 фунтів), обігравши француженку Міріам Баверель. Бронзу здобула Адріана Кармона з Венесуели.

Хорватія М'язи вгору

Хорватія, чинний чемпіон світу, виграла золоту медаль у фізичному поєдинку з Німеччиною, 26-24.

Мірза Джомба забив Хорватії дев’ять голів із 10 пострілів, включаючи останній, на якому залишилось 31 секунду.

Данія виграла свій третій поспіль олімпійський титул у гандболі серед жіночих команд, розгромивши Південну Корею з рахунком 4: 2 у серії пенальті після того, як відіграла нічию 34-34 в кінці двох овертаймів.

Україна здолала Францію, 21-18, за бронзу.

Збіги Угорщини на перемогу

Угорщина виграла восьму золоту медаль у водному поло, забивши три голи без відповіді в останній чверті, щоб у фіналі перемогти Сербію та Чорногорію, 8-7.

Реваз Чомахідзе забив чотири голи, а Росія здолала Грецію з рахунком 6: 5, щоб здобути бронзу.

Тоні Азеведо та Джессі Сміт забивали по три голи за штуку, коли США засмутили срібного призера чемпіонату світу Італію, 9-8, за сьоме місце.