СГТ Ільдар Хафізов

Греко-римська боротьба
60 кг

Ільдар почав боротися у віці десяти років, коли його перший тренер жив по сусідству. Він запросив Ільдара спостерігати за практикою, а решта - це історія. «Потім я пам’ятаю, що я почав перемагати в національних змаганнях, - говорить він. Насправді він виграв багато з них і завоював бронзову медаль на кадетському чемпіонаті Азії. Приєднання до американських збройних сил у 2015 році відкрило нові двері для Ільдара, зокрема забезпечивши йому місце альтернативним олімпійським партнером США.

ільдар

Я люблю дію боротьби. Кидати людей навколо - це приголомшливо!

Чемпіонат світу з вільної боротьби у 2019 році - 7 місце

Панамериканські ігри Бронзовий медаліст

Чемпіон світових командних випробувань США

Срібний призер національного чемпіонату США

Член національної команди

Член світової команди. Вигравши американські випробування у своїй ваговій категорії, Ільдар брав участь у змаганнях Worlds у Франції. На жаль, він досяг найвищого рівня у своєму тренувальному календарі. “На момент приходу змагань я вже втомився. Я не впіймав добру хвилю, - зізнається він. Через два тижні він виступив набагато краще, на Військовому чемпіонаті світу. "Я боровся з тим самим хлопцем з Вірменії, який переміг мене в Парижі ... і цього разу я побив його погано, з технічною перемогою".

Альтернативний олімпійський, боротьба. Ільдар зупинив свою спортивну кар’єру в 2012 році, щоб здійснити ще одну мрію: стати громадянином США. Міжнародний керівний орган боротьби вимагав дворічної перерви у спорті після зміни громадянства, і Ільдар хотів знову приєднатися до боротьби як американець. Врешті-решт він став громадянином у жовтні 2015 року. Маючи лише шість місяців підготовки після закінчення базової та вдосконаленої індивідуальної підготовки армії, він став національним чемпіоном та чемпіоном Кубка Вантаа та був призначений альтернативним олімпійським командиром.

Національний чемпіон, чемпіон Кубка Ваанти

Чемпіон Кубка Азовмашу

2011 - срібний призер Азії, член світової команди

Чемпіон турніру Девіда Шульца

Член світової команди

Олімпієць, боротьба. Ільдар був громадянином Узбекистану, коли пройшов кваліфікацію на Олімпіаду в Пекіні, зайнявши 5 місце на чемпіонаті світу 2007 року. Тільки 20 років, коли він змагався в Китаї, він каже, що багато чому навчився у своїх старших товаришів по команді. "Це було найкраще змагання у моєму житті, - каже Ільдар, - набагато важче, ніж я переживав раніше". Він програв росіянину, який згодом став золотим призером.

Старший азіатський бронзовий призер, член світової команди

Золота медаль, Чемпіонат Азії серед юніорів. У цьому турнірі погода в Абу-Дабі зробила своє на Ільдарі. "Було набагато тепліше і вологіше, ніж я звик, що ускладнювало зниження ваги", - говорить він. Він ідеально зважив на вазі реєстрації, але змагальні ваги по-різному важили - і сказав, що він перевищив 0,2 кг для своєї вагової категорії. Чиновники дали йому 30 хвилин, щоб програти дріб, тому Ільдар пішов бігати. Наступне зважування було ідеальним, що дало йому змогу змагатися. Він виграв усі три поєдинки у суперників з Ірану, Південної Кореї та Казахстану.

. "Це був важкий турнір, з жорсткою конкуренцією ... і це закінчилося першою великою золотою медаллю для мене", - говорить Ільдар.