Серена Вільямс проходить у четвертий тур на Відкритому чемпіонаті Австралії

МЕЛЬБУРН, Австралія - ​​Серена Вільямс була настільки домінуючою у своїй перемозі в третьому раунді з рахунком 6: 1, 6: 1 над Гретою Арн на Відкритому чемпіонаті Австралії, що, мабуть, є лише один постріл, який вона запам'ятає більше, ніж більшість.

серена

На 5: 0 і очко від перемоги в першому сеті, Вільямс вишикувався в ідеальному положенні для накладних, але потім повністю розігнав його, розбризкуючи м'яч. Вона закричала і поклала руку на обличчя.

"Це було незручне розбиття. Потім вона пропустила одне, і мені стало трохи краще", - сказала Вільямс.

Арн, який займає 92 місце, врятував ще одну задану точку перед тим, як вперше провести подачу. У відповідь Вільямс виграв наступні п'ять ігор до того, як Арн провів знову. Матч закінчився за 59 хвилин у суботу, поспіль подвійними помилками угорця.

Вільямс п'ять разів вигравала Відкритий чемпіонат Австралії, включаючи титульні титули в 2009 та 2010 роках. Вона не змогла захистити свій титул минулого року через травму.

Далі вона стикається з Катериною Макаровою, яка раніше суботи перемогла російську росіянку та сьомого посіву Віру Звонарєву.

Вільямс - єдиний американець, який залишився в одиночному розряді на Відкритому чемпіонаті Австралії після того, як Ваня Кінг програла раніше екс-переможниці Відкритого чемпіонату Франції Ані Іванович - останній чоловік США покинув турнір у п'ятницю, коли Джон Існер програв у п'яти сетах іспанцю Фелісіано Лопесу.

Новак Джокович виграв останній титул Австралії на початку 41-матчового непереможного пробігу і закінчив 2011 рік із рейтингом No1, вигравши три з чотирьох головних титулів. Далі він грає дворазового переможця Великого шолома Ллейтона Хьюітта, який вийшов у 1/8 фіналу на своєму 16-му Відкритому чемпіонаті Австралії після того, як обіграв 23-го посівного Канаду Мілоша Раоніча з рахунком 4-6, 6-3, 7-6 (5), 6 -3 на своєму третьому матчевому полі в нічному матчі.

Проти француза, який мав репутацію довгого матчу, Джокович не був щедрим зі своїм часом.

Джокович пробив Ніколаса Махута 6-0, 6-1, 6-1 за 1 годину 14 хвилин. Махут програв найдовший матч в історії Великого шолома за 11 годин, 5 хвилин проти Існера на "Уімблдоні" в 2010 році.

Джо-Вільфрід Цонга, який програв тут фінал 2008 року Джоковічу, переміг Фредеріко Гіля з Португалії з рахунком 6: 2, 6: 2, 6: 2.

Як і Джокович, Енді Мюррей, який займає 4-е місце, також виступав проти французького суперника і не мав проблем з просуванням поспіль, 6-4, 6-2, 6-0 над Майклом Льодрою.

Що стосується жінок, дві переможниці Уімблдону - Петра Квітова та Марія Шарапова - просунулися вперед, але двоє найкращих 10 гравців увійшли до числа п'яти гравців, які вийшли на поле.

Звонарєва була побита Макаровою з рахунком 7-6 (7), 6-1, а No9 Маріон Бартолі програла 6-3, 6-3 Китаю Чжен Цзе, колишньому півфіналісту Відкритого чемпіонату Австралії.

Четверта "посівна" Шарапова пробила німці Анжелік Кербер 6-1, 6-2, щоб продовжити свій фантастичний старт у турнірі. Чемпіонка Австралії 2008 року за три раунди пропустила лише п’ять матчів, а наступна грає No14 Сабіне Лісіцкі, яка обіграла дворазову головну переможницю Світлану Кузнєцову 2-6, 6-4, 6-2.