Сантхош здобуває золото, ще 3 отримують бронзу в Кубку Президента

НЬЮ-ДЕЛІ: Срібний призер Азіатських ігор

сантхош

об'єднався, щоб побити російський

і принесла Індії своє самотнє золото після того, як 21-е троє задовольнилися бронзовими медалями

Боксерський турнір у Джакарті, Індонезія, у п’ятницю.

20-річний Сантхош виграв фіналу 10-8 у напівлегкій вазі до 64 кг, щоб здобути свою першу міжнародну золоту медаль. Востаннє він виграв золото на Іграх молоді Співдружності 2008 року в Пуні.

(69 кг) програли відповідні півфінальні поєдинки, щоб погодитися на бронзові медалі. 18-річний Гаурав Бідхурі був іншим індійським бронзовим призером з цієї події після втрати напівфіналу легкої ваги 49 кг.

У той час як Джасвіер опустився на 8-12 до чвертьфіналіста Ігор Співдружності Австралії Деміена Хупера, Лахбір був переможений росіянином Олександром Кунковим з 11-19.

Втрата дуету залишила Сантхош одиноким індійським фіналістом у заході, який проводиться вперше після цунамі 2004 року. І він не розчарував, виставивши енергійний виступ.

"Це одна з найкращих перемог у моїй кар'єрі, я така щаслива, у мене немає слів для висловлювання", - сказала боксер Андхра-Прадеш, який також є чинним національним чемпіоном.

"Олександр має менший зріст, ніж я, і я пильно бачив записи його попереднього поєдинку. Мій план полягав у тому, щоб бити і рухатись, і не дозволяти йому нарощувати темп. Я тримав свою охорону низько, щоб запросити його вперед і в основному контратакував," він додав.

Незважаючи на відставання 5-6 у першому раунді, Сантош не зводив спокій, і розрахований підхід окупився, оскільки він повев 7-6.

У третьому раунді індіанець спирався на лідерство, щоб запечатати проблему на свою користь.

Цього разу чотири медалі - помітне покращення в порівнянні з показниками Індії в попередньому виданні, в якому боксери країни повернулися лише з парою бронзових медалей.

Тренер Джагдіп Худа, який супроводжував команду, заявив, що виступ боксерів похвальний, враховуючи, що вони виступали проти конкурентів вищої якості.

"Ці хлопці навряд чи мають шанс брати участь у міжнародних змаганнях, оскільки найкращі хлопці зазвичай їдуть. Але вони довели свою відмінність проти якісної опозиції тут", - сказав він.