Важка атлетика Білорусь

медаль

Роман Незговоров (U15) Він зайняв четверте місце на чемпіонаті Європи до 15, 17 років вагової категорії 49 c результат кг 178 кг (81 + 97) у подвійному змаганні.

У ривці Роман з першої спроби підкорити 76 кг. У другому підході наш спортсмен успішно впорався з вагою 79 кг. З третьої спроби Роман вихопив ваговий брусок 81 кг, тим самим встановивши новий рекорд Республіки Білорусь у віці 15 років. За результатами ривок виграв срібну медаль.

Під час першого підходу наш спортсмен штовхнув штангу вагою 92 кг. Друга спроба була невдалою, вага 97 кг не бралася. Останній підхід Роман схуд на 97 кг і встановив новий рекорд серед юнаків до 15 років у чистому і ритмічному та подвійному змаганнях. За підсумками другої вправи посів п'яте місце. також встановив Record European до 15 років у розірванні та подвійному змаганні, якого незабаром побили.

Завтра на Європейському форумі представить збірну Єгор Попов (U17) (55 кг), Єгор Гринько (U15), Давид Євдокимович (U15), Майкл Середа (U17) (все - 61 кг), а також представник представниць прекрасної статі Христина Крачева (U15) (55 кг). Програмуйте тут.