Фотографії та короткий опис гри: Повернення Кікерів до Поразки Форт. Лодердейл

Кікери рано пропустили гол, але відбилися за заслужену перемогу.

2 Терзагі (Антлі) 26 ’, Терцагі (Крафт) 54’
FORT LAUDERDALE CF
(3-5-2, 11 балів)
1 Лопес-Еспін (Фрай) 5 ’

РІЧМОНД, штат Вірджинія - (середа, 23 вересня 2020 р.) - "Річмонд Кікерс" (5-2-2) здобули свою п'яту перемогу в сезоні, перемігши "Форт-Лодердейл" (3-5-2) 2-1 на міському стадіоні Середа ввечері. Рікі Лопес-Еспін вивів гостей уперед на п’ять хвилин. Еміліано Терзагі забив свій восьмий та дев'ятий голи сезону, щоб надати Річмонду всі три очки вдома.

Форт-Лодердейл вийшов уперед лише через п’ять хвилин. Брайан Розалес закинув м'яч у коробку Річмонда. Ян Фрей нарешті проконтролював м'яч на кінцевій лінії. Він знайшов достатньо місця для невеликої фішки Лопес-Еспіну, який перенаправив у ворота для відкриття.

Річмонд заробив пенальті лише через три хвилини. Попереду у Райлі Крафта був тонкий штрих, щоб Терзагі пробігся до мети. Прямо потрапивши у коробку Форт-Лодердейла, Фрей увійшов із завданням іззаду, змусивши арбітра вказати на місце. Аргентинець активізував наступний пенальті, поклавши свій удар праворуч від воріт.

Швидка гра, яка майже дала Кікерам зрівняльний рахунок на 17-й хвилині. Ян Ентлі побачив, що Терзагі був у хорошому місці за межами оборони Форт-Лодердейла, коли він пішов на швидкий вкидання. Тоді Терзагі розіграв м'яч обличчям до воріт, коли Давід Діоса увійшов у задню штангу, просто пробивши удар кадру.

Кікери знайшли прорив на 26-й хвилині. У виставі, майже подібному до вистави на 17-й хвилині, Ян Ентлі швидко здійснив вкидання, щоб знайти Терзагі. Замість того, щоб шукати пас, він вигнувся в пострілі, який приголомшив захист Форт-Лодердейла для зрівняльного рівня.

На 54-й хвилині Райлі Крафт з'єднався з Терзагі за його дужку. Мутая Мвапе знайшов простір на лівому фланзі, вдарившись по ближній штанзі, і змусив Ділана Кастангейру проштовхнути м'яч на кутовий. Крафт підійшов до кутового, подаючи м'яч, який забив голову Терзагі. Він не помилився, знайшовши задню частину мережі.

Акіра Фіцджеральд на 72-й хвилині придумав величезний гол у воротах. Самі ediуедірі виграв можливість вільного удару на відстані 20 метрів від воріт. Він наніс удар у ціль, дивлячись на ближню стійку, верх 90-ї. Фтізджеральд подбав про те, щоб пробити м'яч.

Цій суботі "Кікери" зіграють другий матч за три дні, цього разу на виїзді, коли вони вирушають на захід, щоб вийти на "Юніон Омаху" у першій у історії зустрічі двох клубів. Початок матчу призначений на 20:00. ET, і це буде транслюватися в прямому ефірі на WTVR CBS 6.3 та транслюватися на ESPN+.

Будьте в курсі останніх новин від Kickers на сайті RichmondKickers.com та в офіційному додатку команди.