Український дует розмірковує про золоті медалі чемпіонату світу з футболу IMMAF

Аматорська команда України з ММА ще раз вразила на IMMAF | Чемпіонат світу з аматорських чемпіонатів WMMAA, який другий рік поспіль посів 4 місце в таблиці старших медалей.

У той час як чемпіонка у солом’яній вазі у 2018 році Дарія Самчик і суперник у напівважкій вазі Діма Ружицький кожен підняв бронзові медалі, це була напівлегка вага чоловіків Ата Аддаєв і жіноча солом’яна вага Анастасія Світківська які заробили для країни золоті медалі.

Цікаво, що і Адайєв, і Свєтківська пройшли майже однаковими шляхами до здобуття титулу чемпіона світу. У 2018 році обидва спортсмени отримували перші втрати, проте обидва прогресували, представляючи збірну України та виграючи золото на IMMAF 2019 | Відкритий чемпіонат Європи WMMAA.

На Відкритому чемпіонаті Європи в Римі в червні минулого року Свєтківська найкраще відвідала Великобританію Марі Спенсер та Німеччини Клара Дансманн до того, як засмутити шведського світового срібного призера Ніна Назад у фіналі. Тим часом Аддаєв відбився від поразки на чемпіонаті світу, завершивши виснажливий квартет одностайних одностайних рішень, виграних проти опозиції з боку Фінляндії, Ірландії та Іспанії, перш ніж подолати високу оцінку Сулейман Бершигадов грізної збірної Росії.

Міжнародний виїзд послужив цінному досвіду для українського дуету, який, як показав обіцянку, натрапив на міжнародного суперника більшого досвіду. Звернувшись до реальності, молоді надії повернулися з великим ефектом у 2019 році. "Моя перша втрата в Європі допомогла мені зрозуміти, на якому рівні я можу виступати і що я можу показати", - пояснила Світківська. "Повернувшись додому, я доопрацював свої області, які відставали і впевнено, без сумніву, претендували на перемогу".

На чемпіонаті світу минулого тижня Свєтківська зібрала чотири перемоги, включаючи три подання на руку, зупинивши темп відкритого чемпіона Азії Колін Августин під час півфіналу. У вирішенні золотої медалі вона перемогла Австралію Олівія Укмар з поданням другого раунду, що помстилася, товариш по команді та колишня чемпіонка світу Дарія Самчик, яку Укмар перемогла раніше на турнірі.

дует

Зберігши солом'яну золоту медаль для своєї країни, Свєтківська підсумувала свій досвід і те, що для неї означає представляти офіційну збірну України з понад 400 спортсменами та 50 країнами, які змагаються на чемпіонаті світу IMMAF 2019: "Турнір був справді важким і тривалим, емоційно виснажливий. Найважчий бій для мене був першим (Нуржамаль Садикова - Казахстан), бо найголовніше - добре розпочати, але суперник дав мені гідну конкуренцію.

2019 Медалістки у соломці у жінок, зліва направо: Олівія Укмар (срібло), Анастасія Світківська (золото), Колін Августин (бронза), Дарія Самчик (бронза)

“Я думаю, що мій фінал був одним із найкращих. Я продемонстрував хорошу і продуману стратегію, ретельно працював і переграв суперника ".

Що стосується кампанії чемпіонату світу з футболу Адаєва, він переміг команду Фінляндії Девід Паджунен вдруге перед тим, як змусити зупинити ТКО над французом Антоній Фресно Ейсетт.

Це було у півфіналі світу, коли Атдаєв закріпився як наступна велика справа дивізіону у напівважкій вазі, прийнявши одностайне рішення про тріумф над захисником Росії, що захищається, Руслан Сатієв. Українець продовжив тріумф у фіналі над США Ізраїль Гальван.

Атдаєв наносить удар по Galальвану.
Медалісти серед чоловіків у напівлегкій вазі зліва направо: Ізраїль Гальван (срібло), Ата Адаєв (золото),
Єрназ Муссабек (бронза), Руслан Сатієв (бронза).

Після турніру Адайєв висловив думку, що він визначений першим українським претендентом на чоловіки, який виграв золото на чемпіонаті світу.

Він додав: “Завдяки тренерам нашої збірної Расул Ібалаєв і Антон Бланк, ми стали сильнішими. Ми з тренером Расулом демонтували його, і у фіналі це було для нас як читання книги. Коли ми підняли руки, це був найзначніший і щасливий день ".

"Для мене дуже важливо і велика відповідальність представляти Україну на міжнародній арені, тому що я хочу, щоб про мою країну говорили як про лідера серед лідерів", - заявила Світківська. Зараз Україна займає 5 місце у рейтингу старших команд світу.

Перегляньте повний список юніорів та старших медалістів та таблицю медалей ТУТ.