Тріумф у синхронному плаванні та друге золото Єфімової: результати шостого дня чемпіонату Європи з літніх видів спорту

У вівторок завершився шостий день чемпіонату Європи з водних видів спорту. Російські спортсмени виграли дев'ять комплектів нагород, чотири з яких - золоті. Збірна з синхронного плавання виграла вісім комплектів нагород найвищого рівня з дев'яти та завоювала перше місце у неформальній командній події. Росіянка Юлія Єфімова першою заплила на 200 метрів брасом.

тріумф

Синхронне плавання

На шостий день чемпіонату Європи змагання з синхронного плавання закінчились. У цій програмі росіяни традиційно є одними з головних фаворитів, що підтвердили навіть цього разу. 7 серпня було розіграно три комплекти нагород, а медалі найвищої гідності були вручені виключно спортсменам з Росії. Олександр Мальцев та Майя Гурбанбардієва посіли перше місце у вільній програмі в міксі, а Світлана Колесніченко та Варвара Субботіна в дуетах.

На чемпіонаті Європи Колесніченко вже встигла зібрати колекцію з трьох золотих медалей, але зупинятися на досягнутому не збиралася. Уродженка Гатчини стала найкращою у довільній програмі солістів, випередивши італійку Лінду Черутті та українку Єлизавету Яхно. Для 24-річної спортсменки ця нагорода стала восьмою на чемпіонатах континенту, тоді як на світових змаганнях вона 13 разів стояла на найвищій сходинці п’єдесталу.

Наприкінці турніру росіянка поводилася дуже скромно і зізналася, що не вважає свої чотири золоті медалі подвигом на чемпіонаті Європи.

"Поінформованість ще не прийшла. Так, я рада, що чемпіонат для нас закінчився успішно. Ми будемо продовжувати працювати, новий сезон. Нам потрібно переглянути наші виступи, але я задоволений результатами та відколами. Але чомусь результати виявились трохи нижчими, ніж у півфіналі. Мені здається, сьогодні я виступив краще. Я не відчуваю себе героїнею, але маю почуття досягнутого ", - цитує Колесніченко РІА" Новости ".

Окрім того, наскільки успішними виступи російської збірної у змаганнях з синхронного плавання назвати не можна. Спортсмени виграли вісім із дев'яти можливих золотих медалей і впевнено випередили всіх у неофіційному командному заліку. Другими стали спортсмени з України, не дозволивши росіянам зібрати повний комплект медалей найвищої гідності. Замикають трійку італійських жінок.

Плавання

Юлія Єфімова виграла свою третю нагороду на поточному турнірі. Вона принесла до своєї колекції друге золото, ставши найкращим нагрудним знаком на 200 метрів брасом. На подолання цієї дистанції 26-річному спортсмену з Грозного знадобилося 2 хвилини 21,31 секунди. Другою стала іспанка Джессіка Валь Монтеро, яка програла чемпіонці 1,71 секунди. Третій рядок задовольнила британка Моллі Реншоу (2 хвилини 23,43 секунди).

Раніше Єфімова виграла золоту медаль на дистанції 100 метрів брасом, а також стала срібною призеркою у комбінованій комбінованій естафеті 4 × 100 метрів у збірній Росії.

• Російська плавчиня Юлія Єфімова
  • Reuters

Наприкінці запливу Єфімова сказала, що чемпіонат Європи призначений для її підготовки до більш серйозних стартів.

"Ви завжди хочете плавати швидше. Але, оцінюючи тренування, я розумію, що зараз це хороший результат. Видно, де помилки та недоліки. До цього чемпіонату Європи до мене ставляться як до хорошого великого тренування. Є багато дистанцій тут, ти можеш багато працювати. Звичайно, конкуренція завжди краща, вона включає і підбадьорює, додає більше сил і енергії. Але сьогодні я зробив все, що міг ", - цитує спортсмена ТАСС.

Окрім Єфімової, в шостий день чемпіонату Європи росіяни виграли ще два комплекти медалей. Михайло Довгалюк став третім на дистанції 200 метрів вільним стилем, поступившись лише британцям Дункану Скотту та литовському Данасу Рапсісу. А в жіночій естафеті 4 × 200 метрів спортсменки з Росії отримали срібло. Квартет у складі Валерії Саламатіної, Анни Єгорової, Аріни Опіонишевої та Анастасії Гуженкової пропустив лише Великобританію попереду.

Дайвінг

У цій дисципліні російські спортсмени також не обійшлися без медалей. Катерина Бєляєва та Юлія Тимошиніна були другими у стрибках з 10-метрової вежі. Спортсмени набрали суму 288,60 бала, а результат протистояння було вирішено в фінальній спробі. Успіх супроводжували британка Іден Ченг та Лоїс Талсон, які обіграли своїх суперниць лише на 1,14 очка. Бронза дісталася німцям Марії Курйо та Олені Вассен, в активі яких 284,64 бала.

• Російська стрибунка у воді Катерина Бєляєва та Юлія Тимошиніна
  • globallookpress.com

"З одного боку, трохи образливо втрачати золото після остаточного стрибка суперників. Але, з іншого боку, ми дуже задоволені результатом і тим, що ми показали, оскільки ми говоримо разом лише близько шести місяців. Якби останній стрибок був кращим, думаю, питань не було б. Але ми дали їм шанс, вони його використали. Думаю, нам потрібно продовжувати стрибати разом, у нас все ще попереду ", - повідомляє прес-служба Європейської ліги плавання цитував слова Тимошиніна.

Велоспорт

Цього дня на трасі завершились змагання з велоспорту, де також дуже успішно виступили спортсмени з Росії. В останній день вони не могли поповнити свою скарбницю нагород найвищої гідності, обмежившись сріблом та бронзою. Тож у трійці призерів Дарія Шмелева, яка виграла бронзу в кейріні, знову потрапила в гру. Триразова чемпіонка поточного турніру програла лише 18-річну Матільде Гро з Франції та бельгійку Ніккі Дегенделе.

"Я отримав дуже різні медалі. Я дуже старався. Важкі були чотири дні, кожен день доводилося винаходити себе, тому що я хотів оцінити свою роботу якомога більше. У спринті медаль була несподіванкою, хоча вона була дуже бажаною. На 500 м медаль була більше для душі, а в кейріні неможливо нічого передбачити. Безперервна імпровізація, хвилювання. Він для мене як покер - як карта лежить, незрозуміло ", - сказав спортсмен.

Сходинкою вище стали Гульназ Бадикова та Діана Клімова, які виступали у дисципліні "Медісон". Російські спортсмени набрали 38 очок і лише чотири очки програли данцям Амалії Дідеріксен та Джулії Лет.

За результатами поточного турніру російські спортсмени посіли четверте місце в загальнокомандному заліку, зібравши колекцію з трьох золотих, двох срібних та трьох бронзових медалей. Перше місце посіли спортсмени з Німеччини (5-4-3), друге - гонщики з Франції (5-1-2). Примітно, що минулого року на змаганнях у Берліні російській команді вдалося виграти ще дві нагороди, але лише одна з них була найвищим випробуванням (1-4-5).