Каталог товарів GMV Бодібілдінг DVD - чоловічий; DVD для жіночого бодібілдингу - GMV Productions

Завантажте всі свої улюблені моделі культуристів, фігур, бікіні чи фітнесу у цифровому відео.

жіночого

Ми маємо найкращий у світі вибір DVD для тренувань, постановки та змагань для жінок. Перегляньте всі DVD для жіночого бодібілдингу.

Рекомендовані цифрові завантаження для бодібілдингу

Плюс багато, багато іншого. Всі наші цифрові відеозаписи мають формат MP4 якості DVD, ви можете насолоджуватися ними на своєму комп’ютері чи планшеті. Завантажте безкоштовні зразки та заробляйте очки за кожне завантажене відео з бодібілдингу!

Спираючись на масивний архів із понад 1100 DVD-дисків, ми демонструємо найкращі DVD-диски у нашій колекції. У нас є найбільші імена та всі найкращі аматорські зірки у конкурсних DVD-дисках, а також у тренуванні та позуванні. Переглянути всі чоловічого бодібілдингу DVD.

Завантаження цифрового відео!

БЕЗКОШТОВНЕ завантаження: 83 хвилини з попереднім переглядом 53 наших DVD! Дивіться Арнольда Шварценеггера, Серхіо Оліву, Білла Перла, Доріана Йейтса, Ронні Коулмена, Джея Катлера, Лі Пріста та ще десятки! Завантажте зараз, кредитна картка не потрібна!

Попередній перегляд кліпу .

2014 Арнольд Класик Аматорські Жінки

Міжнародний спортивний фестиваль IFBB Arnold Classic & Arnold 2014 представлений Classic Productions.
Святкування 26-ї річниці Arnold Classic.

Проводиться у конференц-центрі Великого Колумба та Меморіальному залі ветеранів, Коламбус, штат Огайо, з 27 лютого по 1 березня 2014 року.

* Встановлення нового рекорду як НАЙБІЛЬШОГО КОНКУРСУ ЖІНОЧИХ DVD, ЩО МИ КОЛИСЬ ВИПУСКАЛИ!

Цей масивний DVD тривалістю понад 4 години представляє кожен поточний клас у жіночих змаганнях IFBB. Є багато спортсменів світового класу, які змагаються в різних категоріях, демонструючи найкращих жінок-аматорок у світі.

ЗМІСТ DVD:
Перегляньте всі склади, ключові порівняння та додаткові описи, а також процедури позування та фітнесу від найкращих жінок, а також усі нагороди та загальні посадки.
Усі класи для кожного дивізіону відображаються від попереднього переходу до фіналу, а потім до наступного дивізіону.

Розділення показано в такому порядку:
Заняття бікіні
Фітнес
Бодіфітнес (фігура)
Майстри Бодіфітнес (фігура)
Статура жінок

5 загальних переможців:
ЗАГАЛЬНА ЖІНОЧА ФІЗИКА: Бруна да Коста Міягі (Бразилія)
ЗАГАЛЬНІСТЬ ЖІНОЧОЇ ФІТНЕС: Ауріка Тиргале (Росія)
ФІТНЕС ЖІНОЧОГО ТІЛА: АНДРЕСА РІБЕЙРО (Бразилія)
ЖІНОЧІ МАЙСТЕРИ ТІЛІСТЬ (ФІГУРА) ЗАГАЛЬНО: Джессіка Макміллан (Канада)
ЗАГАЛЬНІ ЖІНОЧІ БІКІНІ: Кенея Янсі (США) (на фото внизу праворуч)

3 переможці, зображені на обкладинці, - від L до R.Andressa Ribeiro (Бразилія), Kenea Yancey (США) та Bruna da Costa Miyagui (Brasil).
Інші 2 переможці зображені на тильній стороні. Джессіка Макміллан (Канада) та Ауріка Тиргале (Росія).

Додатково:
Переможці-аматори представлені у фіналі Pro Show
Аматорська жіноча фотогалерея

Тривалість: 255 хв

Повні результати для жінок: Дивіться нижче перелік усіх учасників.

Насолоджуйтесь упакованим DVD приблизно 3 ГОДИНИ від попереднього вибору та фіналу жіночих подій Arnold Classic Pro. Плюс величезна кількість ДОПУСКІВ. Цей диск містить ПОВНЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, а потім ФІНАЛИ для кожного класу, видно в такому порядку: FIGURE, FITNESS & BIKINI.

Плюс усі нагороди та презентації Арнольда переможцям з кожної з цих подій. 3 міжнародними переможцями стали: «Міжнародний фігура»: Кендіс Кіні - США, «Фітнес Інтернешнл»: Оксана Гришина - Росія та «Бікіні Інтернешнл»: Ешлі Калтвассер - США.

РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК:

ЗАГАЛЬНА ЖІНОЧА ФІЗИКА: Бруна да Коста Міягі (Бразилія)

Короткий до 163 см
1. Бруна да Коста Міягі (Бразилія)
2. Розанна Харт (Великобританія)
3. Джудітта Магацціно (Італія)
4. Маргарет Негрете (США)
5. Федеріка Гастальді (Італія)
6. Люсіан Вієйра (Бразилія)
7. квітня Дюмушель (Чеська Республіка)
8. Кароліна Голубкова
9. Марісол Соліс (Мексика)
10. Тоні Вілер (США)
11. Тереза ​​Герон (Канада)
12. Пивовар Еклунд (США)
13. Каріна Еспіноса (Аргентина)
14. Жанте Аргандоа
15. Marea Warde (Великобританія)
16. Емі Мендес (США)
17. Гвен Фуерте (США)
18. Лада Пліхалова (Чехія)
18. Сільвія Матта (Італія)
18. Брітні Шихен (США)
18. Chanthavivone Gamble (США)

Високий понад 163 см
1. Джоан Лі (Сінгапур)
2. Естер Паризі (Італія)
3. Паола Санчес (Домініканська Республіка)
4. Кеті Лі (США)
5. Лорена Інарра (Іспанія)
6. Каміла Мендес де Кампос (Бразилія)
7. Люсі Серантула (Канада)
8. Доктор Олександра Хебергер (Канада)
9. Еві Рустад (Норвегія)
10. Тоні Хілл (США)
11. Робін Єв (Канада)
12. Джулія Форі (Швейцарія)
13. Хейлі Брилевскі (Великобританія)
14. Айріс Сватук (Канада)
15. Бьянка Антунес Нобрега (Бразилія)
16. Решанна Босуелл (США)
17. Крістін Хенсон (США)
17. Саманта Бурасса (Канада)
17. Ніколь Сілл (США)
17. Дженніфер Скотт (США)
17. Крістіна ВандерВоал (США)
17. Джорін Вірінга (Нідерланди)
DQ Сюзі Келлнер (США)

ЗАГАЛЬНІСТЬ ЖІНОЧОЇ ФІТНЕС: Ауріка Тиргале (Росія)

Короткий до 163 см
1. Ауріка Тиргале (Росія)
2. Крістін Дуба (США)
3. Яніна Терраньї (Аргентина)
4. Сісілі Кайл (США)
5. Анна-Еліз Боуман (США)
6. Крістін Рей (Австралія)
7. Ембер Петрушка (США)
8. Донніс Крістіан (США)
9. Тоні Вілер (США)
10. Моніка Варгас (США)
11. Кендра Стиффлер (США)
12. Сідней Гілпін (США)

Високий понад 163 см
1. Оробець Оксана (Україна)
2. Марта Агіар (Уругвай)
3. Бріттані Канне (Канада)
4. Джорджія Фороні (Італія)
5. Саманта Сейдж (США)
6. Алісса Гуальтьєрі (США)

ФІТНЕС ЖІНОЧОГО ТІЛА: АНДРЕСА РІБЕЙРО (Бразилія)

Рисунок А Клас до 160 см
1. Джессіка Макміллан (Канада)
2. Анжела Дерцапф (Німеччина)
3. Джессіка Коут (Нова Зеландія)
4. Жанаїна Феррейра да Сільва (Бразилія)
5. Стіна Тельхаммер (Швеція)
6. Нора Мартінес (Парагвай)
7. Валентина Маццола (Італія)
8. Катерина Грима (Україна)
9. Крістіна Романо (Італія)
10. Марджан Вашингтон (США)
11. Аллессандра Тантарі (Італія)
12. Катріна Коцельська (Канада)
13. Олеся Плікус (Росія)
14. Крістін Дуба (США)
15. Лорето Дель Кармен Сото (Чилі)

Рисунок B Клас до 163 см
1. Розімар Лопес (Бразилія)
2. Мача Дуард (Канада)
3. Ярослава Ніколаєва (Росія)
4. Анія Анварифар (Канада)
5. Сьюз Хоугаард (Данія)
6. Шей Діггс (США)
7. Кароліна Боткова (Великобританія)
8. Ніколь Шепп (Канада)
9. Сабріна Берджесс (Бермудські острови)
10. Джулія Емануеле (Канада)
11. Сара Паркс (США)
12. Рім Аль-Барік (Об'єднане Королівство)
13. Сесілі Лінд (Данія)

  •  
14. Карла Плотт (США)
15. Алісія Макдауелл (США)
16. Лора Маренко (Сальвадор)
17. Учасник конкурсу не був названий у судейському аркуші
18. Менді Хілл (США)
19. Джеймі Мактарі (США)
20. Jheaneale Bahadosingh (Багами)
DQ Наталія Санторо (США)

Рисунок С Клас до 166 см
1. Андресса Рібейро (Бразилія)
2. Марія Шотландія (Великобританія)
3. Сольвейг Вільгельмс (Норвегія)
4. Естер Патті (Великобританія)
5. Сара Гаксі (США)
6. Ванеса Берк (США)
7. Карлі Терепка (США)
8. Бренді Ред Сміт (США)
9. Хайді Круз (Домініканська Республіка)
10. Саманта Сейдж (США)
11. Канан Явас (Нідерланди)
12. Рені Блек (США)
13. Дженніфер Салінас (США)

Рисунок D Клас до 169 см
1. Рената Гуарачіаба (Бразилія)
2. Лукресія Толкачіє (Аргентина)
3. Нурі Перес (Мексика)
4. Саманта Сміт (США)
5. Оксана Бланюк (США)
6. Еліян Лобес (Аусталія)
7. Зулейка Резенде (США)
8. Каррі Вудгерд (США)
9. Олена Кузуйок (Італія)
10. Ranae Cann (Бермудські острови)
11. Соня Лопес (Гондурас)
12. Шарлін Гілберт (Канада)
13. Леслі Баренц (Нідерланди)
14. Лора Стівенсон (Канада)
15. Марія Лепе (США)
16. Кетрін Глен (Канада)
17. Беата Антонінас (Канада)
18. Аманда Грем (США)
19. L. Dawn Charlton (Багами)
20. Шамелла Саймонс (Бермудські острови)

Рисунок E Клас понад 169 см
1. Рейчел Кіллам (Канада)
2. Енді Форбс (Австралія)
3. Каталін Яштраб (Угорщина)
4. Еміллі-Жан Бісгров-Коул (Австралія)
5. Крістін Рассел (США)
6. Вірджинія Кінкель (США)
7. Марсель Коллісон (ПАР)
8. Viaura Centeno (Віргінський острів США)
9. Меліса Моен (США)
10. Ширлі ван ден Бос (Нідерланди)
11. Розмарі Руденбург (Нідерланди)

ЖІНОЧІ МАЙСТЕРИ ТІЛОСТІ (ФІГУРА) ЗАГАЛЬНО: Джессіка Макміллан (Канада)

Короткий до 163 см
1. Джессіка Макміллан (США)
2. Анія Анварифар (Candada)
3. Бріджит Субрін (Франція)
4. Вівіана Гіменес (Парагвай)
5. Хайді Джентес (США)
6. Сонія Таварес (Бразилія)
7. Крістіна Романо (Італія)
8. Ніколь Шепп (Канада)
9. Джосфіна Монсіве (США)
10. Джеймі Мактарі (США)
11. Патріція Гарнеро (Італія)
12. Мелітта Сіммонс (США)
13. Лора Лі Батер (Канада)
14. Бет Марі Сіракузи (США)
15. Деб Сейлер (США)
16. Кім Грамліч (Канада)
16. Лорето Дель Кармен Сото (Чилі)
16. Лінда Йенсен (Данія)
16. Сабіне Фірмін Гвідон (Нова Каледонія)
16. Джессіка Балдеон (Перу)
16. Надя Кортес-Спіхт (США)
16. Вівіана Смеріллі (США)
16. Меліса Норгарт (США)
16. Тереза ​​Ломбардо (США)
16. Дасті Сміт (США)
16. Сара Паркс (США)
16. Дженніфер Хілл (США)

Середній до 168 см
1. Марія Шотландія (Великобританія)
2. Зулейка Резенде (США)
3. Бренді Ред Сміт (США)
4. Йоланда Тілман (США)
5. Джоді Паркер (Австралія)
6. Федеріка Гецці (Італія)
7. Шарон Філляу (США)
8. Хайді Круз (Домініканська Республіка)
9. Урсула Домінгуес (Бразилія)
10. Кетрін Глен (Канада)
11. Майра Баез (Мексика)
12. Канан Явас (Нідерланди)
13. Софі Хаддад (США)
14. Хайді Гіффін (США)
15. Сенді Вілкерсон (США)

Високий понад 168 см
1. Паола Санчес (Домініканська Республіка)
2. Тіна Гласс (США)
3. Марта Лопе (Мексика)
4. Розалінда Олександр (Сінгапур)
5. Розмарі Руденбург (Нідерланди)

ЗАГАЛЬНІ ЖІНОЧІ БІКІНІ: Кенея Янсі (США)

Бікіні B класу до 163 см
1. Шелах Патон (Канада)
2. Оксана Артемова (Росія)
3. Яна Кащеєва (Росія)
4. Джулі Ройєр (Канада)
5. Майде Саллес Ногейра (Бразилія)
6. Джанніна Лухан-Ріполі (Перу)
7. Хізер Хейс (США)
8. Саманта Гастінгс (США)
9. Наяра Шуберт (Бразилія)
10. Тіффані Раналлі (США)
11. Аніта Бекус (Великобританія)
12. Хізер Рікард (США)
13. Андреа Секара (США)
14. Ágnes Sebestyén (Угорщина)
15. Антонела Трантакі (німецька)
16. Крістель Йохансен (Ісландія)
16. Трейсі Греймер (США)
16. Джилл Смельц-Клінкер (США)
16. Трейсі Кілгор (США)
16. Мелані Еванс (США)
16. Бріттані Макльнтайр (США)
16. Кукурудзяне Демське (США)
16. Стефані Вінтер (США)
16. Торрі Пік (США)
16. Челсі Крістін (США)
16. Габріела Мендієта (США)
16. Хізер Кастер (США)
16. Даніелла Садбек (США)
16. Кортні Джейкобс (США)
16. Кассандра Сарвер (США)
16. Кліо Браун (США)
16. Мелані Галлз (США)
16. Кейсі Адкінс (США)
16. Ліндсі Квіти (США)

Бікіні C Клас до 166 см
1. Кенея Янсі (США)
2. Шина Мартін (Нова Зеландія)
3. Тіффані Інбоден (США)
4. Ліза Марі Тайдінгс (США)
5. Кара Дюкс (США)
6. Britainie DeGarbott (США)
7. Катерина Усманова (Росія)
8. Ніна Росс (Великобританія)
9. Кейшовна Гріффін (США)
10. Бет Холл (США)
11. Сара Аллен (Австралія)
12. Владислава Селітбовська (Україна)
13. Шантель Харві-Хоутон
14. Ольга Олафсдоттір (Ісландія)
15. Alane Ayet Adapt (США)
16. Людмила Мелік-Еганова (США)
16. Зінаїда Руденко (Росія)
16. Тесс де Вільд (Нідерланди)
16. Федеріка Гоббетті (Італія)
16. Філліс Фремпунг (США)
16. Еллісон Соломон (США)
16. Гергана Стамболієва (США)
16. Тіффані Робертсон (США)
16. Тейлер Паррі (США)
16. Чері Робер (США)
16. Кадіан Міїч (США)
16. Кетрін Шлейк (США)
16. МарЖеана ДеХейс (США)
16. Клариса Пауелл (США)

Бікіні D Клас до 169 см
1. Керрі Келлер (США)
2. Емі Чітті (Нова Зеландія)
3. Марина Діас (Франція)
4. Мімі Мачіас (США)
5. Софі Гвідолін (Австралія)
6. Ольга Вязметинова (Україна)
7. Альзіра Родрігес (Домініканська Республіка)
8. Ірина Васильєва (Росія)
9. Алаїна Рейвенс (США)
10. Олівія Макінтірі (США)
11. Ешлі Нельсон (США)
12. Олівія Лондон (Канада)
13. Алеся Чучкевич (США)
14. Егле Еллер-Набі (Естонія)
15. Ліза Нетерлі (США)
16. Діана Дельгадо (Еквадор)
17. Крістін Гуннарсдоттір (Ісландія)
17. Місраелі Серрано (Мексика)
17. Аліна Степанова (Росія)
17. Саммер Нельсон (США)
17. Кеннета Харріс-Годфрі (США)
17. Одрей Хант (США)
17. Лорен Д'Ерріко (США)
17. Ітцель Мансур (США)
17. Вівіан Ходжес (США)
17. Яна Коста (США)
17. Меліса Сімпсон (США)

Бікіні E класу до 172 см
1. Ліана Мороз (Росія)
2. Magnea Gunnarsdottir (Ісландія)
3. Кассандра Маршалл (США)
4. Алексіс Янг (США)
5. Алексіс Ніколь (США)
6. Габріелла Ракоці (Угорщина)
7. Джессіка Біш (США)
8. Трессія Мерфі (Канада)
9. Девін Боузер (США)
10. Катерина Тимофєєва (Росія)
11. Дженна Літгоу (ПАР)
12. Шона Макклоскі (США)
13. Сандра Таварес (США)
14. Стефані Геммер (США)
15. Тіффані Моріс (США)
16. Леслі Льюїс (США)
17. Каталін Яштраб (Угорщина)

Бікіні F Клас понад 172 см
1. Анна Киселева (Росія)
2. Ніні Готлер (Данія)
3. Бріттані Брінкман (США)
4. Емі Белла (США)
5. Джилл Банні (Канада)
6. Кетрін Холлманн (Німеччина)
7. Ванесса Албарран (США)
8. Трейша Мартін (США)
9. Карлі Віснер (США)
10. Aoalheiour Yr Ólafsdóttir (Ісландія)
11. Дженні Аасков (Данія)
12. Олександра Ройн (США)
13. Андреа Деоріо (США)
14. Бріттані Гілл (США)
15. Хелен Фріч (США)

Ця подія офіційно санкціонована Професійною лігою IFBB

Міжнародний президент
Рафаель Сантоня-Гомес

Голова
Джим Меніон

Організатори заходів
Джим Лорімер
Боб Лорімер
Класичні постановки

Зустріньте директора
Арнольд Шварцнеггер

Аматорські конкурси
Боб Лорімер
Майк Девіс

Майстри церемоній
Шон Рей
Наталі Келленд

Експедитори талантів
Джефф і Жанна Лорімер

Адміністратор Експо
Люсі Пінні

Координатор виставки та подій
Пол Нагл

Директор виставки та подій
Кеті Наґл

Директор з комунікацій
Брент Лалонд

Конкурс «Стронгмен»
Доктор Террі Тодд
Стів Слейтер

Зв'язки з громадськістю
Lorz Communications

Головні судді
Павел Філлеборн
Гері Удит

Відеокадри
НА ЖИВО! ТЕХНОЛОГІЇ
Коламбус, штат Огайо
www.reallivepros.com

Список екіпажу спортивного фестивалю Арнольд 2014 року

Виробник подій
Шон Ловенгут

Помічник продюсера подій
Рут Пейн

Відеорежисер
Тім Джармейн

Менеджери сцен
Адріана Бергер
Керрі Жу
Максин Мендельсон

Аудіоінженер FOH
Стів Джонс

Аудіоінженер
Скотт Робінзон

Технік освітлення FOH
Майкл Гесмонд

Технік освітлення
Натан Мартін

Стрічковий оператор
Джеймс Льюїс

Оператори камер
Рон Карузо
Ренді Сілкотт
Ерік Оберт

Головний тесляр
Дейв Штейнмец

Карпентер
Марс Маяк

Сценографія
Джоселін МакДаніель

Інспектор сайтів
Ентоні Демельо

Аудіотехнік
Гас Коулк

Технік освітлення
Джон Гіллі

Відеорежисер
Грег Руфус

Стрічковий оператор
Джеррі Джек

Оператори камер
Дмитро Котлар
Майк Данн

Загальний технік
Кевін Браун

Фотографія для DVD
Карл Уейд [email protected]
Уейн Галлах

Представляючи спонсора
Europa Sports Products

Алмазні спонсори
Голлівудське казино Коламбус
MHP
М'язова фарма

Золоті спонсори
Тварина
Бодібілдінг.com
BPI Sports
BSN
EAS
Abbott Nutrition
Гаспарі Харчування
Задихатися
Кращі органи
Оптимальне харчування

GMV висловлює подяку:
Боб Лорімер
Брент Лалонд
Джерман Ебні
Карл Вейд
Річард Барнет
Уейну Галлашу для додаткових відеозаписів