Позитивний огляд Grid Spark Amp: якщо Карлсберг робив гітарні підсилювачі ...

Чи може розумний підсилювач Spark від Positive Grid сколихнути гітарний світ? В біса так.

іскровий

Позитивний підсилювач Grid Spark - це гітарний підсилювач, що змінює гру, який надає багато можливостей як для початківців, так і для професіоналів. Це настільний практичний підсилювач з прекрасними посвідченнями, але він також відкриває двері у світ дивовижних гітарних звуків

Виняткова якість збірки

Поглиблене моделювання підсилювача

Звучить ефект рясно

Відмінні функції навчання гітарі

Легко транспортувати

Функцію відтворення своїх акордів можна покращити

Програма іноді аварійно завершує роботу

Шукаєте позитивний огляд Grid Spark Amp? Звичайно, ти. Хоча гітарні підсилювачі сидять досить низько в списку покупок нормської публіки, новий гітарний підсилювач Spark Amp від Positive Grid створює стільки ж галасу, скільки і новий продукт Apple. На момент написання статті Positive Grid Spark Amp зібрав неймовірних 77 423 попередніх замовлень, і ця цифра, схоже, збільшиться лише найближчими тижнями.

Positive Grid найбільш відомий своїм винятковим програмним підсилювачем BIAS для гітари та програмним забезпеченням для моделювання ефектів, і той самий тон звуку прихований під капотом цього чудового невеликого корпусу практичного підсилювача, який, на всі цілі та цілі, виглядає та поводиться як будь-який стандартний гітарний підсилювач. . Насправді на фасції підсилювача немає нічого, що натякає на те, що він виконує щось інше, крім того, що він служить невеликим тренувальним підсилювачем з ручками для регулювання гучності, регулювання тембру, реверберації, затримки та семи попередньо налаштованих стилів звучання гітари. Але завантажте супровідний додаток для iOS або Android, синхронізуйте його через Bluetooth, і це все одно, що відкрити гардероб для Нарнії.

Якщо ти професіонал, то в цьому підсилювачі ти знайдеш багато чого полюбити, а якщо ти справжній любитель, це може просто змінити твоє життя. Оскільки блискучі маленькі музичні інструменти йдуть вперед, це все разом із розробником ритму Roli Songmaker Kit та 8-доріжковим рекордером Izotope Spire Studio. Я досить досвідчений музикант, і думаю, що багато хто з нас може шкодувати лише про те, що такі чудові пристрої були недоступні, коли ми починали!

Отже, не бившись про кущ, давайте розглянемо апаратне забезпечення детальніше і копаємо під поверхнею гайки та болти того, про що насправді це підсилювач.

Позитивний огляд Grid Spark Amp: апаратне забезпечення та особливості

Підсилювач Spark має потужність 40 Вт, тому він може бути досить гучним, щоб впоратись із стриманою репетицією діапазону або заняттям. Було б непогано, якби в ньому була акумуляторна батарея для додаткової портативності, але вона цього не робить, так що це.

Для підсилювача, який коштує менше 225 доларів, якість збірки та обробка надзвичайно хороші. Одягнений у чорну штучну шкіру змій із золотим оздобленням та рябим переднім решіткою, Spark Amp виглядає так само, як класичний підсилювач з 60-х; дійсно, його дизайн найбільше нагадує світовий Vox AC30, який здобув перемогу. У двох словах це виглядає фантастично. Майстерність шафи є зразковою в цілому - натягнуте тактильне покриття підходить як рукавичка, обробка чудово злита, а ручки управління виглядають гладкими, міцними та довговічними. Якщо що, вся справа виглядає і відчуває себе надмірно спроектованою, тому капелюхи дизайнерам шаф і монтажникам заводу за таку стерлінг роботу.

Розміром 35x18x19 см (або 13,78 x 7,08 x 7,48 дюйма для наших американських друзів) і вагою дуже зручних 5,2 кг (11,46 фунтів), Spark є ідеальним розміром для стільниці та подорожей. Його підсилювач класу D потужністю 40 Вт набагато перевищує свою вагу, а два чотиридюймових спеціально розроблені динаміки забезпечують чітку чіткість та багате бурчання в нижній частині, при необхідності в повному стерео.

Стандартних підсилювачів існує безліч

У верхній частині підсилювача ви знайдете звичайний набір елементів управління, включаючи три для тембру, три для гучності та ще три для управління модуляцією, затримкою та реверберацією. Зліва - селектор моделювання підсилювача для акустичної та бас-гітар, а також пресети для п'яти основних звуків підсилювача: чистий, склоподібний, хрускіт, привіт-посилення та метал. Просто возитись з регуляторами посилення та головної гучності, щоб налаштувати для різних рівнів спотворень. Апаратне забезпечення доповнене тюнером та міні-виходом для навушників із власним окремим регулятором гучності.

Тоді на поверхні в цьому підсилювачі немає нічого особливо проривного. Насправді, ви, швидше за все, були б дуже щасливі, просто використовуючи його, не маючи попереднього знання про те, що він насправді здатний зробити.

І під здатним я маю на увазі робити все, крім заварювання чаю.

Позитивний огляд Grid Spark Amp: додаток Spark

Додаток Spark відкриває портал у світ функцій

Отже, ви налаштували підсилювач, підключили гітару і возилися з елементами управління, і ви цим задоволені. Це чудово звучить, він гучний, легко управляється і робить те, що повинен робити гітарний підсилювач.

Але тоді ви тягнетеся до свого телефону або планшета, запускаєте додаток Spark (iOS та Android) і синхронізуєте його з підсилювачем, і, святая перламутрові, ви раптом залишили планету Земля такою, якою ви її знаєте, і увійшли в ціле нове царство майстерність на гітарі.

Щоб допомогти придушити вашу допитливість, я перейду прямо до погоні та в пунктах маркером розповім, що ця річ може зробити. Ви готові?

• Доступ пальцем до тисяч звуків та ефектів підсилювача, включаючи емуляції підсилювачів гітаристів вашого героя

• Слухайте різноманітні заздалегідь задані музичні жанри, дотримуючись табулатури прокрутки

• Підіграйте ритмічну підтримку вашої власної 8-тактової послідовності акордів

• Попросіть програму проаналізувати акорди вашої улюбленої пісні від Spotify та Apple Music, а потім відтворити табулатуру

• Використовуйте підсилювач як цифровий музичний інтерфейс для вашого Mac або ПК

Це текло соки? Давайте розберемо це ще трохи.

Позитивний огляд Grid Spark Amp: Моделі та ефекти підсилювачів

Додаток Spark Amp має багато підсилювачів та ефектів

Використання програми Spark відкриває цілий світ розваг. Є 30 різних моделей підсилювачів, п’ять компресорів, дев’ять овердрайвів, десять педалей модуляції (включаючи деякі чудові ефекти тремоло), шість затримок та дев’ять реверберацій. Ви можете змішувати та поєднувати їх як завгодно, робити численні налаштування кожного ефекту та зберігати свої улюблені пресети на самому підсилювачі або службі ToneCloud від Positive Grid.

Незвичайно наслідуєте гітарні звуки Дейва Гілмора «Shine on You Crazy Diamond», «Sweet Child O’ Mine »Слаша чи« Маленьке крило »Хендрікса? Просто, просто торкніться піктограми ToneCloud у верхній частині екрана та знайдіть знаковий стиль звуку на ваш вибір.

Позитивний огляд Grid Spark Amp: відтворення функцій

Тут розумність значно зростає. Нібито розроблений для початківців, розділ «Smart Jam» Spark Amp пропонує безліч фонових композицій у різних жанрах, які можна заклинити. Просто підключіть гітару, виберіть звук і виберіть жанр - поп, рок, блюз, фанк або будь-яку кількість попередньо записаних фонових композицій - і заклиніть, слідуючи екранній табулатурі. Ви також можете змінити темп кожного і навіть транспонувати акорди на клавішу, яка вам легше грати.

Або виберіть Автоматичні акорди, виберіть улюблену пісню з Spotify або Apple Music, і програма проаналізує акорди пісні, перш ніж відтворювати її через динамік підсилювача з повною прокруткою табулатури. Ця функція мене вразила, оскільки ми всі любимо час від часу відтворювати матеріали інших людей, і хоча будь-який грамотний музикант може самостійно розробити акорди або знайти їх у Google, головний плюс є наявність програми, яка їх розробить для вас . Це не на 100% правильно весь час, пам’ятайте, оскільки деякі пісні мають дивні інверсії в своїх послідовностях акордів, через що програма витягує деякі неправильні акорди. Деякі популярні пісні вже перевірив і перевірив Positive Grid, але мільйони не зробили.

В якості експерименту я обрав славетне слово «Hey Ma» від Bon Iver і був здивований, що йому вдалося проаналізувати будь-який акорд взагалі. Я б сказав, що це правильно 60% пісні - і це, на мій погляд, є великою галочкою, враховуючи складність звукового оформлення пісні.

Окрім відтворення пісень інших людей та фонових композицій, ви також можете відтворити власні послідовності акордів. Просто натисніть на знак плюса, відтворіть свою 8-тактову послідовність, і програма проаналізує її, перш ніж відтворити з повною підтримкою басів та барабанів. Тепер слід сказати, що ця особливість не так вже й досягнута, як виконана в аналогічному стилі гітарна педаль Digitech Trio +. Там, де Digitech слідкує за вашими акордами в реальному часі, перш ніж відтворити дивовижно зв’язний фоновий трек із плавними барабанами та мелодійними басовими лініями, цей дуже незграбний та спрощений. Насправді, якби ви думали придбати цей підсилювач лише для цієї функції, я б радив замість нього придбати Trio +. Але, привіт, можливо, Positive Grid виправить цю проблему в майбутньому оновленні програмного забезпечення чи прошивки.

Позитивний огляд Grid Spark Amp: підключіть його до свого Mac або ПК

Проста задня частина підсилювача Spark з портом USB, входом Aux та розеткою

Підсилювач Spark постачається із програмним забезпеченням для запису PreSonus Studio One Prime, завдяки чому ви можете підключити підсилювач до свого Mac або ПК через USB і використовувати його як цифровий музичний інтерфейс для робочої станції. Чесно кажучи, цей елемент просто додає додаткової складності і, на мій погляд, не є особливо революційним моментом продажу. Тим не менше, приємно знати, що це легко можна зробити, якщо виникне необхідність.

Позитивний огляд Grid Spark Amp: Глюки та проблеми

Під час тесту я зазнав лише двох проблем із системою. Принаймні три рази, коли я колов по екрану, щоб змінити модель підсилювача, перш ніж процесор iPhone встиг виконати попередню процедуру, підсилювач раптом видав найжахливіше гучний високий зворотний виття, який не викликав жодної ручки twiddling, здавалося, виправився. Насправді єдиним способом, яким я зміг зупинити ракетку, було вимкнення підсилювача. Це не те, що ви хочете, щоб сталося, коли тихо граєте, поки всі інші в ліжку, але я впевнений, що це можна виправити за допомогою своєрідного оновлення.

Ще однією невеликою, але вагомою скаргою є недостатня чіткість щодо оновлення мікропрограми підсилювача. Формулювання на веб-сайті Positive Grid схоже на інструкції щодо розщеплення атома, і для письменника, який любить речі, прості Стіва Джоба, це був неприємний момент типу Microsoft. Зрештою я потрапив туди за допомогою Google.

Позитивний огляд підсилювача сітки: Вирок

Як практика, інструмент для репетицій та написання пісень для професіоналів, Spark Amp пропонує піки - це чудово звучить, а багатство можливостей звуку підсилювача відкриває двері для всіх видів експериментів. Як підсилювач для початківців, який тільки починає гітару, це чудовий цифровий супровід, який дійсно допомагає викладати ази весело та інформативно.

З огляду на зразкову якість збірки та звуку апаратного забезпечення та надмірність дивовижних особливостей програми, ціна всього 250 доларів здається майже занадто хорошою, щоб бути правдою. Насправді його ціна відповідає діапазону «Я можу собі це дозволити» як для початківців, так і для професіоналів, і лише з цієї причини підсилювач Spark дуже рекомендується.