Грейфери PHS посідають друге місце у 3A West Regional

Карст, Карху, Хортон виграють індивідуальні титули; 17 пантер прямують до штату

З трьома індивідуальними чемпіонами, одним, хто зайняв друге місце та п’ятьма фіналістами, команда з боротьби середньої школи Пауелла посіла друге місце у 3A West Regional у пантерах цих вихідних ...

Цей пункт повністю доступний для абонентів.

Трибуна Пауелл розширила свій Інтернет-контент. Щоб продовжувати читати, вам потрібно буде або увійти у свій абонентський рахунок, або придбати передплату.

Якщо ви є поточним абонентом друку, ви можете створити безкоштовний веб-рахунок, натиснувши тут.

Якщо у вас вже є веб-обліковий запис, але вам потрібно його скинути, ви можете це зробити, натиснувши тут.

Якщо ви хочете придбати підписку, натисніть тут.

Будь ласка, увійдіть, щоб продовжити

Потрібен рахунок?

Абоненти друку

Якщо ви підписалися на друк, але ще не маєте онлайн-акаунта, натисніть тут, щоб створити його.

Непідписані

Натисніть тут, щоб побачити варіанти, як стати передплатником.

посідають

З трьома індивідуальними чемпіонами, одним, хто зайняв друге місце та п’ятьма фінішами, що зайняли третє місце, команда з боротьби середньої школи Пауелла посіла друге місце на 3A West Regional у спортивних залах Panther цих вихідних.

Багаторічна рестлінг-боротьба Star Valley фінішувала на першому місці з 288 очками, а потім "Пантери" - 206,5 очка. Пінедейл пробився на третє місце зі 119 очками, тоді як Коді та Лайман вийшли на першу п'ятірку з 109 і 94 очками відповідно. Загалом 17 пантер потрапили у вісім найкращих своїх класів, що заробило їм місце на 3A Державній зустрічі з боротьби в Каспер наступних вихідних.

"Я вважав, що ми боролися досить добре", - сказав головний тренер PHS Нейт Урбах. "У нас були справді хороші яскраві плями".

Він зазначив, що його борці виграли вісім із 10 поєдинків у заключних турах.

Тим не менше, “у нас є місце для вдосконалення; Я, звичайно, думаю, що ми ще не досягли піку, - сказав Урбах. "Сподіваємось, це станеться для нас наступних вихідних".

Старший Пауелл Різ Карст вагою 138 фунтів та юніор Броді Карху 152 фунтами, повторений як чемпіон 3А Заходу, тоді як другокурсник Сет Хортон виграв свій перший титул 3А Захід вагою 160 фунтів.

У матчі-реванші минулого року в державному матчі за третє місце вагою в 170 фунтів стерлінгів, юніор Бо Діркорн програв у фіналі чемпіонату Трент Кларку з "Зоряної долини" на 182 фунти, щоб закінчити другим.

Третім місцем у "Пантерах" стали Тревор Феллер вагою в 120 фунтів, Майкл Меддокс у 126 фунтів, Корі Лайнбо в 132 фунтів, Коул Девіс у 145 фунтів і Карсон Олсен у 195 фунтів. Старший Кемерон Шмідт фінішував четвертим із вагою в 170 фунтів.

Карст фінішував 4: 0 на 138 фунтів, вигравши титул 3А на Заході з чотирма прямими кеглями. Захисник чемпіона штату закріпив у другому раунді півфінального матчу Кодіна Зейна Фіцджеральда, а потім за ліпшу хвилину за чемпіонат закріпив Хамена Ламоро з Лайма.

“Різ [Карст] провів чудовий турнір; він виборював у фіналі дійсно жорстку дитину і в підсумку пришпилив його, так що це завжди приємно бачити », - сказав Урбах. "Як і весь рік, він був чудовим старшим керівником, який просто опікується бізнесом, коли він там".

Броді Карху також фінішував 4: 0, до побачення, шпилькою та двома рішеннями на шляху до свого другого поспіль титулу 3A Заходу. Захищаючи чемпіона штату з вагою 152 фунти, Карху головним рішенням виграв у півфіналі "Ривертон" Лоток Хаятт 16-2. У матчі чемпіонату Карху вирішив за титул Джек Суіні з "Ландера" 7-3.

"Броді справився добре, він вибив реально талановиту дитину з Ландера, і зробив правильні речі, щоб переслідувати його", - сказав Урбах. "Він забив, коли потрібно".

Рекорд Хортона з рахунком 4: 0 до 160-кілограмового чемпіонату включав шпильку над Коді Кітоном Стоуном у першому раунді півфінального матчу. У фіналі чемпіонату Хортон виграв рішення з близьким 8-6 над Кайлом Кунцом із "Зоряної долини", зайнявши 2 місце у штаті в рейтингу 3A та минулого року на віце-місце у 160 фунтів. Урбах сказав, що Кунц "надзвичайно хороший".

"З усіх фінальних матчів Сет [Хортон], мабуть, мав найбільший суперечок", - сказав Урбах. "Я був дуже щасливий з ним".

Рекорд Діркорна 3-1 вагою 182 фунтів включав перші раунди над Джоні Вільямсом Коді та Ітаном Карсоном Пінедейла у півфіналі. Його програш від Кларка в чемпіонаті відбувся за допомогою шпильки, що залишилася в матчі 30 секунд; Кларк прийшов на турнір, зайнявши одне місце позаду Діркорна в штаті № 3.

"Ці хлопці [Кларк та Діркорн] - №1 та №2 у штаті, тому ми знали, що це буде вдалий матч", - сказав Урбах. «Хлопчик [Кларк] жорсткий зверху, і Бо повинен зійти з ним разом. Це, звичайно, матч, який ми хочемо побачити знову. Я з радістю сподіваюся повторити це наступних вихідних ".

Важивши 120 фунтів, Феллер закінчив турнір з рахунком 4: 1, програвши в півфіналі Дитячій серпанці "Зоряної долини", перш ніж закріпити за втішним півфіналом Джексона Тіптона Вілсона. У матчі за третє місце Феллер вирішив "Ривертона" Брейді Стінглі з рахунком 7: 5.

Меддокс також фінішував 4-1 на 126 фунтів, закріпивши за втішним півфіналом Ділана Андерсона з Ландера і вигравши матч за третє місце за рішенням 8-6 над Спенсером Ларсоном із Star Valley.

«Тревор Феллер боровся найкраще, що я бачив протягом усього року, ніколи не бачив, щоб він виглядав так добре. Майкл Меддокс також мав чудовий турнір », - сказав Урбах. "Отже, вони роблять правильні речі, посилюючи роботу в кінці року, і саме це ви хочете побачити".

Linebaugh програв рішення 8-1 у 132-кілограмовому півфіналі від остаточного віце-місце Грейсона Хікса з "Зоряної долини". Потім Лайнбо закріпив за втішним півфіналом Брейді Демінга з Коді, а в першому раунді матчу за третє місце - Річі Брюера з Лаймана.

Рекорд Девіса з рахунком 4-1 у 145 фунтів включав шпильку над Chevy Fackrell з Лаймана у втішному півфіналі та шпильку над Тайлером Гренцем з Коді в матчі за третє місце. У півфіналі Девіс програв екс-чемпіону Ріджу Бріггсу з Рівертона.

Важивши 195 фунтів, Олсен упав у півфіналі чемпіонату Чарлі Бодрі з Коді, а потім технічним падінням у втішному півфіналі переміг Денні Беккера з Коді. Олсен вирішив "Колбі Карсона" Пінедейла з рахунком 5: 2 фінішувати третім.

"Цього року Карсон Олсен був таким чудовим сюрпризом, він вийшов молодшим юнаком, і ми не знали, чого чекати", - сказав Урбах. "Він просто став справді солідним і насолоджується спортом".

Старший Пауелл Камерон Шмідт був одиноким фіналістом команди, який зайняв четверте місце, опублікувавши рекорд 3-2 вагою в 170 фунтів. Шмідт закріпив за втішним півфіналом Бріджера Гарріса з Маунтін-В''ю, а потім програв матч за третє місце Девіда Уокера із "Зоряної долини".

Також у вісімку найкращих та заробіток у штаті потрапили: Кольт Ніколсон вагою 106 фунтів (сьоме місце, 3-2); Емма Карху на 106 фунтів (восьме місце, 3-2); Логан Вернер на 113 фунтів (п’яте місце, 2-2); Еван Хабек на 126 фунтів (п’яте місце, 2-2); Райлі Беннетт на 132 фунтів (восьме місце, 2-2); Дай Лінь Хоанг вагою в 220 фунтів (сьоме місце, 1-2) та Соєр Мауте у 285 фунтів (восьме місце, 1-2).

Хоанг опустився до 220 фунтів стерлінгів для регіоналів після боротьби більшу частину сезону на 285 як спосіб дати Пантерам кращий шанс отримати більше командних очок. Те, що він зробив це, не запитуючи, було втіленням ментальності команди, на думку його тренера.

“Він [Хоанг] справді пожертвував своєю командою. Це не те, що надходило від мене чи інших тренерів », - сказав Урбах. «Він хотів пожертвувати та зробити нас сильнішими, щоб у нас був повний склад, і я справді дуже пишаюся ним, що він це зробив. Це був дуже безкорисливий вчинок; ви не бачите цього щодня ".

Цього тижня "Пантери" доопрацюють кілька речей, а потім вирушать у ці вихідні на державний турнір 3А у Каспері. Урбах сказав, що команда готова до роботи; фокус полягатиме в тому, щоб до того часу всі були розслабленими.

"Це хвилюючий тиждень, тому ви хочете, щоб діти були розумні зі своєю вагою, а також відпочивали та розслаблялися", - сказав він. “Ви завжди маєте великі сподівання, тому, коли вони спрацьовують, ви схвильовані, але не обов’язково здивовані. Це має бути весело ".

Примітка редактора: Ця версія історії виправляє ім’я борця.