92 Євген Кузнєцов С

Столиці Вашингтона

Гравець Оновлення

У вівторок Кузнєцов мав гол і гольову передачу з чотирма пострілами та двома влученнями в перемозі 3: 2 над "Айлендерсом" у грі 4.

Кузнєцов забив

Кузнєцов та Алекс Овечкін потягнулися до своєї сумочки з трюками, коли "Капіталс" відставав від рахунку 2: 0 і вибував. Кузнєцов підняв Вашингтон на борт о 3:35 другого періоду, просуваючись узбережжям до узбережжя правою стороною і вибиваючи Семена Варламова. Трохи менше, ніж через дві хвилини, він ідеально зв'язав одноразового Овечкіна, щоб зрівняти гру. Кузнєцов має три голи та дві передачі в серії з 14 ударами у ворота.

Кузнєцов забив гол у Power Power в неділю в програші "Островитян" 2: 1 над "овертаймами" під час гри 3.

28-річний хлопець дав своєму загону коротке мерехтіння надії у другому періоді, зафіксувавши верхню полицю шайби над Семеном Варламовим з-за ширми, але в іншому образа Вашингтона була здебільшого задушена. У Кузнєцова лише шість голів і три очки через шість ігор плей-офф, але він далеко не єдиний, виставляючи невтішні цифри для "Капсів" у цей сезон, оскільки команда зараз стикається з перспективою бути зміненою у 4-й грі вівторка.

Кузнєцов забив гол-пауер-плей на трьох ударах і записав два влучення у програшній програмі "Тампа-Бей" з рахунку 3: 2 у понеділок.

На останній хвилині другого періоду Кузнєцов забив додому вільну шайбу збоку воріт, зрівнявши гру на 2-2. Він також пішов 10-на-18 (55,6 відсотка) на поєдинки. 28-річний хлопець забив 19 голів і 52 очки в 63 іграх протягом регулярного сезону, шість разів вдаривши перевагою чоловіка.

В даний час Кузнєцов порівнюється з Якубом Враною на четвертому місці, забиваючи "Столиці" з 52 очками в 63 іграх.

У Кузнєцова був трохи менший рік після того, як він набрав 72 очки в 76 іграх минулого сезону та 83 в 79 змаганнях напередодні, але він все ще був надійним варіантом фантазії. Шукайте, як 27-річний росіянин повернеться майже до рівня очок за гру в 2020-21 роках.

Кузнєцов зареєстрував гольову передачу під час реєстрації крижаного часу 19:11 під час поразки "Шаблі" в понеділок 3-2.

Продукція Кузнєцова зазнала значного удару через те, що він провів 11 матчів без голів, провівши за цей час лише шість передач. 27-річний хлопець має безліч образливих позицій, але невдалий характер його виробництва був головним болем для власників фантазій, які обгрунтовано очікували чергової кампанії на 70-80 балів від досвідченого росіянина.

Кузнєцов здійснив дві передачі у неділю в перемозі над "дикими" 4-3.

Кузнєцов встановив другий з рахунків Алекса Овечкіна в першому періоді, а також отримав передачу на позначку Тома Вілсона в третьому періоді. За шість ігор після повернення після травми верхньої частини тіла Кузнєцов зібрав п'ять помічників, вісім ПІМ і 12 пострілів. Нещодавно він грав на лінії Алекса Овечкіна, що могло б пояснити падіння голів, оскільки ця роль вимагає від Кузнєцова бути більшим гравцем. Через 59 змагань він набрав 51 очко (19 голів, 32 помічники) і 123 постріли.

Кузнєцов (верхня частина тіла) повернеться до складу четвертого матчу з Монреалем, повідомляє Джей Джей Ріган з NBC Sports Washington.

Після трирічного перебування на полиці, Кузнєцов повернеться до ролі другої лінії і повинен повернутися до найвищого підрозділу power-play. До того, як постраждати, центр світового класу здобув три голи у своїх попередніх п'яти виїздах і, без сумніву, буде прагнути продовжити там, де він зупинився.

Кузнєцов (верхня частина тіла) був виключений з гри в понеділок проти "Золотих лицарів", повідомляє Том Гулітті з NHL.com.

Кузнєцов швидко пішов на лінію і працював над другим блоком Power-Play в неділю, тому, хоча він наближається, опора не буде готова в понеділок. Очікується, що Ларс Еллер залишиться центром другої лінії команди, тоді як Кузнєцов має намір повернутися в четвер проти "Канадців".

Не очікується, що Кузнєцов (верхня частина тіла) зіграє проти "Койотів" у суботу, повідомляє Джей Джей Реган з NBC Sports Washington.

Кузнєцов катався на ковзанах під час суботнього ранкового ковзану, але він не скористався швидкістю і, швидше за все, пропустить другу гру підряд. Очікується, що Ларс Еллер займеться центром другої лінії замість Кузнєцова, і останній прагне повернутися в понеділок проти "Золотих лицарів".

Кузнєцов (верхня частина тіла) не буде в складі проти "Колорадо" в четвер, але він приєднається до клубу в його тригранній поїздці, повідомляє Тарік Ель-Башир з The Athletic.

У останніх п’яти матчах Кузнєцов пробив три голи до того, як постраждати. Центру потрібен ще один гол, щоб досягти позначки в 20 голів вже третій рік поспіль і в цілому четвертий раз. Зважаючи на те, що росіянин недоступний, Ларс Еллер вважає, що він переходить у топ-шість ролей проти Avs.

Кузнєцов (верхня частина тіла) вважається повсякденним напередодні матчу в четвер з Колорадо, повідомляє Том Гулітті з NHL.com.

Кузнєцов залишив матч з "Айлендерс" у понеділок, побачивши крижаний час лише 9:06, але, схоже, уникнув значної травми. До того, як постраждати, центр забив три голи у своїх попередніх п’яти матчах і йому потрібен ще один, щоб досягти 20-ти голів вже третій рік поспіль.

Кузнєцова (верхню частину тіла) оцінять у вівторок після виходу з понеділкового змагання проти жителів островів, повідомляє Джей Джей Ріган з NBC Sports Washington.

Кузнєцов був поранений під час удару об дошки під час програшу в понеділок жителям островів. У цьому сезоні 27-річний центр має 46 очок у 53 іграх. Якщо він пропустить будь-який час, Ларс Еллер, швидше за все, буде наступним у черзі на деякий збільшений час гри.

Кузнєцов забив гол у три постріли, розмивши три влучення в неділю, програвши Пітсбургу 4-3.

Кузнецов відзначився блискучими індивідуальними зусиллями через шість хвилин у третьому періоді, щоб зрівняти "Столиці" з рахунком 3-2. Він знайшов сітку в двох іграх поспіль після того, як пройшов дев'ятипольову гольову посуху. За сезон Кузнєцов має 18 голів і 45 очок у 50 іграх і володіє високим відсотком стрільби в 16,5.

У останніх чотирьох іграх Кузнєцов не має очок.

Кузнецов був гарячим товаром до того, як все пішло на південь, оскільки росіянин проїжджав серію очок із семи ігор до того, як застудився протягом чотирьох прямих змагань. У понеділок Вашингтон відвідує Канадіенс, і цей поєдинок приносить користь Кузнєцову. Зірка російського походження забила гол в єдиній в цьому сезоні зустрічі двох команд і має 13 очок у 15 іграх проти Монреаля.

Кузнєцов взяв гольову передачу в програшній програмі "Флайєрс" у середу з рахунком 3: 2.

Кузнецов був заблокований з чотирма голами та п’ятьма помічниками протягом семи очок. Росіянин залишається в темпі очок за гру з 16 маркерами та 26 передачами в 42 змаганнях цього сезону. Він досить продуктивний у ролі другого ряду - власники фантазій можуть впевнено його прокачати.

Очікується, що Кузнєцов (хвороба) зіграє в недільному поєдинку проти Сан-Хосе, повідомляє Тарік Ель-Башир з The Athletic.

Росіянин брав участь у своєму звичайному слоті на другій лінії команди в поспіху під час розминок, сигналізуючи, що він готовий до повернення. Останнім часом Кузнєцов був розпечений, набравши шість очок за свою нинішню серію очок у чотирьох іграх. Повернення Кузнєцова виведе Тревіса Бойда зі складу неділі.

Тренер Тодд Рейрден заявив, що Кузнєцов (хвороба) буде рішенням ігрового часу для недільної гри проти "Сан-Хосе", повідомляє Брайан МакНеллі з NBC Sports Washington.

Кузнєцов пропустив суботню практику під час боротьби з недугою, і команда буде стежити за своєю зіркою, уважно ведучи до розминок. Якщо росіянина змусять сидіти в неділю, його виробництво буде важко замінити, особливо враховуючи, що він мав чотири голи і шість очок за поточну серію очок із чотирьох ігор.

Кузнєцов не практикував суботу через хворобу, повідомляє Тарік Ель-Башир з The Athletic.

Кузнєцов перебуває у серії очок із чотирьох ігор, і він взяв участь у двох прямих багатоочкових іграх. 27-річний хлопець намагатиметься позбутися цієї хвороби до недільних матчів проти Акул; інакше Ларс Еллер знаходиться на шляху до центру другого рядка.

Кузнєцов забив гол у пауер-плей і додав гольову передачу під час перемоги над "Ураганами" в п'ятницю з рахунком 4: 3.

Зараз Кузнєцов за свою серію очок у чотири гри має чотири голи та дві передачі. Російський центр отримує до 39 очок у стільки ж іграх після двоочкових зусиль у п'ятницю. Цього сезону він додав 86 ударів у ворота і рейтинг плюс 3.

Кузнєцов забив два голи у вівторок, програвши "Айлендерсу" з рахунком 4: 3.

Закінчивши восьмигранну безглузду посуху в суботу, Кузнєцов повернувся і записав свої перші багатоочкові зусилля з 31 листопада. 27-річний футболіст тепер має 15 голів і 37 очок у 38 іграх на рік.