Дружина Олександра Зінченка випаровується на Пепа Гвардіоли із спалахом Ліги чемпіонів

Боса "Манчестер Сіті" Пепа Гвардіолу звинуватила у витратах "Етіхаду" місця у півфіналі Ліги чемпіонів дружина Олександра Зінченка

зінченка

Дружина Олександра Зінченка вражаюче вдарила Пепа Гвардіолу після виходу з Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті".

Другі віце-прем'єр-ліги вибули з європейських змагань на чвертьфінальному етапі після шокової поразки від "Ліона" 3: 1 цього місяця.

Дружина Зінченка Влада Седан - спортивний репортер в Україні, який веде власний влог на Youtube.

Зінченко був невикористаною заміною зіткнення - і його партнер твердо поклав провину на плечі Гвардіоли після поразки.

Вона сказала: “Це прокол Гвардіоли. У такий вирішальний момент створення такої експериментальної тактики для Сіті - облом.

Пов’язані статті

"Можливо, я не маю права цього говорити, можливо, Зінченко мені заборонить.

"Але м'яко кажучи, і щоб не лаятися, це повністю винна Гвардіола".

На запитання про те, що сказав міський бос після поєдинку, Зінченко відповів влогу Youtube на Youtube: "Гвардіола навіть не входив до роздягальні і не сказав ні слова після матчу.

Що гаряче

"Що ви можете сказати, якщо все одно все зрозуміло?

“У першому таймі" Ліон "грав дуже організовано на спині. Вони майже всі були за лінією м’яча.

«І у нас є троє центральних захисників у статичному положенні з м’ячем - вони починають усі атаки, і два центральних півзахисника спускаються до них, щоб взяти м’яч, тому що немає зон для пошуку лінії передачі. У нас п’ятеро людей просто вийшли з гри ».

Майбутнє Зінченка у Сіті зараз може серйозно розглядатися.

Виступаючи після поразки від "Ліона", сам Гвардіола сказав: "Я не хочу скаржитися чи шукати виправдання, ми вийшли.

“Перші 25 хвилин або близько того ми намагалися знайти свій ритм, і хоча у мене було відчуття, що нам стало набагато краще у другому таймі, у цьому змаганні ти повинен бути ідеальним. У другому таймі ми створили деякі шанси, але також пропустили два голи.

“Ми маємо зробити краще, ніж це. Ми зробили кілька хороших речей у грі, але помилилися в обох сферах, і тому програли.

"Це розчаровує, але зараз час свят. Ми продовжуватимемо намагатися, і одного дня я впевнений, що нам вдасться подолати цю прогалину".