Білоруські важкоатлети претендують на 8 медалей на Кубку Олександра 2019 у Гродно

претендують

МІНСК, 6 листопада (БЕЛТА) - Білоруські спортсмени завоювали вісім медалей на міжнародному відбірковому олімпійському кваліфікаційному турнірі "Кубок Олександра-2019", присвячуючи пам'ять дворазовому олімпійському чемпіону Олександру Курловичу в Гродно, повідомили БЕЛТА представники білоруської збірної з важкої атлетики.

Золоті медалі дісталися Дзіні Сазанавець (вагова категорія 81 кг) та Максиму Мудревському (89 кг).

Срібні медалі здобули Дар'я Наумава (76 кг), Генадзь Лапцеу (67 кг), Вадзім Ліхарад (73 кг). Бронзові медалі зібрали Юлія Асайонак (49 кг), Петр Асайонак (81 кг) та Явгені Циханцов (96 кг).

Білорусь очолила командне залікове становище чоловіків. Китай посів друге місце, Вірменія - третє. Трійкою лідерів у командному заліку жінок стали Китай, Білорусь та Росія.

У турнірі взяли участь понад 60 спортсменів з Азербайджану, Албанії, Вірменії, Білорусі, Грузії, Ізраїлю, Італії, Казахстану, Киргизії, Китаю, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Узбекистану, України та Уругваю.