Sun Devils затримують Золотих Ведмедів в останні хвилини, щоб продовжити гарячу серію

У зафіксованій конференцією Pac-12 з лише однією грою розділення команд, що посіли перше та шосте місця, кожна гра відтепер буде надзвичайно важливою для визначення підсумкового заліку. Незважаючи на те, що лише одна команда може вийти на перше місце, ця битва за фініш серед чотирьох, щоб отримати прощання з першого раунду конференційного турніру, є настільки ж важливою для цих команд-бульбашок і так само, як нестримна думка.

золотих

З початку лютого штат Арізона Sun Devils вирішив цей виклик, продовживши свою серію виграшів до п'яти і залишившись ідеальним 5-0 на місяць, коли недільний 80-75 тріумф Каліфорнійських Золотих Ведмедів (10-15, 4-8 Pac-12).

Це перший випадок, коли сонячні дияволи (17-8, 8-4) провели дорожню серію в конференц-грі з січня 2010 року, величезна мавпа спини тренера Боббі Харлі, почувши про це з часу його найму, особливо враховуючи наскільки близька його команда неодноразово.

Останній раз, коли АСУ виграв п’ять матчів поспіль в лізі, він повернувся ще далі, до лютого 2009 року, сезону, коли колишній MVP НБА Джеймс Харден, який сьогодні виступав у своїй восьмій зірковій грі, востаннє підходив для Sun Devils.

Ця перемога над "Золотими ведмедями" не була такою легкою, як сподівалися багато хто, грунтуючись на останніх виступах обох команд до неділі. Тріо другого гола Кала Метта Бредлі (22 очки, польові голи 8 на 13, 4-на-6 трійки, 2-на-4 штрафні кидки), нападник молодшого віку Грант Антицевич (18 очок, 7-на-16 від поле, 2-на-5 трійки, 2-на-2 штрафні кидки) і старший гвардієць Парис Остін (6-на-12 з поля, 0-на-3 трійки, 5-на-5 штрафних кидків) були невблаганними в утримання своєї команди в грі.

Вони постійно реагували на великі відра ASU своїми власними, щоб тримати речі в одному володінні протягом більшої частини гри і протягом ключових хвилин по відрізку.

Але молодші охоронці Sun Devil Ремі Мартін та Алонцо Верге-молодший (по 22 очки, зв’язуючи висоту гри Бредлі) підтримували свій елітний рівень гри. За допомогою передової зони, яку очолив восьмий у цьому сезоні дабл-дабл Ромелло Уайт Ромелло Уайт (10 очок на 4-за-6 з поля, 2-на-5 штрафних кидків, 10 підбирань та додана гольова передача, крадіжка та два блоки), сонячні дияволи зберігали свою перевагу незалежно від того, наскільки близько Золоті ведмеді тримали це протягом усього змагання.

Ось більш помітні спостереження щодо сьомої перемоги АСУ в останніх восьми іграх.

Насичена неділя в Берклі.
🧹 Повне розгортання затоки
✅ Перша серія 5 перемог Pac-12 з '09
⚠️ Виграв 7 із наших останніх 8 ігор

Sun Devils безстрашно атакує фарбу

Перемога в неділю відбулася завдяки черговій потужному стрільбі АСУ, який вийшов 26 на 53 (49 відсотків) з поля, який включав зоряного 7 на 15 з трьох (47 відсотків). Стріляння з фолу 21 на 30 (70 відсотків), мабуть, не зовсім на рівні, на який сподівається команда, але загалом сонячні дияволи знайшли свій успіх у стрільбі завдяки агресивному нападу на фарбу.

Не бракувало успішних заїздів у кошик за рахунки головного бомбардира конференції в Мартіні, який заробив третю поспіль показ, принаймні, 20 очок, стріляючи по воротах 7-на-10, вільних кидках 5-на-6 і йдуть 3-на-3 на трійки, а також Вердж, який набрав свої другі за кількістю очок із семи прямих ігор, які він набрав двозначно. Сьогодні він вистрілив з поля 6-на-16, пропустивши обидві свої трійки, але пішов 10-на-11 зі штрафних кидків.

Хоча це безстрашне та агресивне ставлення під керівництвом Мартіна та Верге, безсумнівно, принесло дуету неабияку частку ковшів короткої дальності, воно також зіграло певну роль у налаштуванні своїх товаришів по команді. Мартін (5, поєднаний з Остоном) та Вердж (2) мали сім із восьми передач Sun Devil, тому, хоча рух м’яча не приніс АСУ багато очок, він зіграв важливу роль у отриманні інші гравці - ключові кошики.

Сюди входили кутовий троє старшого форварда Майкі Мітчелла, його перша трійка в сезоні, а також троє для молодшого форварда Кімані Лоуренса та старшого охоронця Роба Едвардса у грі "їзди та удари", а також приємні страви для білих нападник першого курсу Джален Грем (з "Білого") у грі "драйв і блюдо", якщо хочете.

Можливість забивати різними способами і брати те, що дає їм захист, призвело до вищого рівня наступального успіху для сонячних дияволів з тих пір, як розпочався цей виграшний відрізок, і ця перемога над Калом стала лише ще одним проявом цього.

Немає відповіді для найкращих бомбардирів "Золотих ведмедів"

Протягом усієї гри найбільшим розладом Sun Devils мала бути вищезгадана здатність Кала залишатися в грі, постійно отримуючи негайну реакцію на великі відра ASU. За великим рахунком, я маю на увазі кошики, які могли б допомогти їм відійти від Кала і почати будувати зручний свинець.

На початку саме Антицевич завадив «сонячним дияволам» вийти перед Калом на початку, оскільки форвард 6’8 ’’ набрав 14 з перших 24 очок «Золотих ведмедів». Він мав вирішальне значення в тому, щоб ніколи не дозволяти АСУ повести більше ніж на сім у першій половині, оскільки "сонячні дияволи" насправді вели лише 32-31 на перерві.

У другому таймі Бредлі, маючи значну допомогу від товариша по команді Остіна, постійно утримував Кала в змаганнях. Бредлі обмежився лише шістьма хвилинами в першому таймі після того, як йому було призначено два фоли в першій дії 1:20, але, як виявилося, він повернувся лише більш молодим у фінальному фреймі.

Бредлі набрав 20 очок за останні 20 хвилин, наголосивши набравши п'ять прямих очок Кала після того, як Вердж здійснив штрафний кидок, щоб вивести АСУ вперед 48-39 з рахунком 12:36, а також сім прямих очок, які допомогли "Золотим ведмедям" скоротити шість очок дефіциту до одного кошику, залишилось вісім хвилин.

Остін, інший Золотий Ведмідь, який набрав двозначні очки другої половини, також мав своєчасні кошики. Це було підкреслено його п'ятьма послідовними очками Cal, які тримали ASU на вражаючій відстані, відстаючи лише від 68-63 до трьох хвилин.

Для `` Сонячних дияволів '' важко визначити будь-який спосіб, яким можна було б краще керувати, оскільки вони зробили гарну роботу з образливої ​​точки зору, ніколи не панікуючи і довіряючи своїм найгарячішим бомбардирам у Мартіні та Верджі робити п'єси та тримати їх попереду.

Захист АСУ виділявся не так сильно, як нещодавні ігри, перевищивши 20-12 в першому таймі і змусивши лише 10 оборотів за всю гру. І все-таки це виявилось таким же важливим, як завжди, для їхньої перемоги, оскільки їм вдалося переграти Кала 14-4 в очках від оборотів, хоча вони здійснили дев'ять, і повернулися у другому таймі до вихідних 19-14.

Кел заслуговує на честь за добре переміщення м'яча між їхніми охоронцями та по всьому периметру, так само, як АСУ заслуговує на те, що він виконував стабільно гарну роботу із захистом від перемикання. Однак вони, безумовно, захочуть знайти способи змусити зробити жорсткіші удари або більше оспорюваних ударів, коли вони намагаються створити ліди, особливо проти найбільших загрозних команд.

Форварди посилюються в іншій грі без Томаса, Черрі

Безумовно, дует "Мартін" і "Вердж" є головною причиною продовження серії перемог АСУ. Але подібно до кількох інших перемог у серії виграшних п’яти ігор та більшої серії виграшних восьми ігор (сім з яких - перемоги), Sun Devils отримали велику допомогу від своїх нападників.

Безцінні гравці передової зони другого курсу нападника Тешон Черрі (травма щиколотки) та юніор Халід Томас (порушення правил команди) вийшли на другий матч поспіль, тому знову було важко зрозуміти, наскільки форварди витримають. Однак в черговий раз вони підтвердили вирішальний позитивний кінцевий результат.

Перший дабл-дабл Уайта в переможному матчі після перемоги над Грузією 14 грудня, безсумнівно, був бажаним видовищем (з того часу він мав ще три, до неділі), як і ще один приємний внесок Грема з лави запасних (чотири очки на 2 -за 2 стрільби, п’ять підбирань, два крадіжки, блокування за 15 хвилин).

Настільки ж важливими для історії були стартові вперед (крім Білого) Лоуренс та Мітчелл. Насправді Мітчелл встановив новий максимум сезону з вісьмома очками (польові голи 3 на 5, штрафні кидки 1 на 2) і додав три підбирання плюс блок. Лоуренс мав набагато менше в рахунку в боксі, набравши сім очок і захопивши рикошет, але, здавалося, постійно виконував оборонні завдання та змагався з пострілами, де тільки міг. Він також висунув звинувачення, і саме в цьому, здається, йому все вдається, хоча немає жодної конкретної статистики.

Загалом, найкраще тріо бомбардирів Кала перевершило рейтинг АСУ з перевагою 57-52. Причиною того, чому ця маржа змінилася в інший бік у "Сонячних дияволах", врешті-решт, вигравши на п'ять очок, є їх глибина бомбардирів, що перевищує цих найкращих хлопців, яка в основному походить від хлопців, згаданих у цьому розділі. Поки це буде і надалі, ASU має глибину забивання, з якою мало хто може брати участь у конференції, і хоча я вже багато разів згадував про це, це буде повторюватися, доки це буде продовжувати доводитись.