Андрій Михайлович Скоромний - (російською: Андре́й Миха́йлович Скоро́мный; народився 30 червня 1989, Ерки, Черкаська область, СРСР) - російський спортсмен, майстер спорту Росії з бодібілдингу.

скоромний

Біографія

Андрій Михайлович Скоромний народився 30 червня 1989 року в Україні, Черкаська область. Дитинство та шкільні роки Андрій провів на півночі Росії, в селі Пурпе Ямало-Ненецького автономного округу.

У школі Андрій виділявся любов'ю до спорту. Вранці перед початком уроків він регулярно займався бігом, займався різними видами спорту та представляв свою школу на різних спортивних заходах та змаганнях. До того, як бодібілдинг став його захопленням, Андрій вже мав кілька старших ступенів з таких видів спорту, як легка атлетика, гімнастика та баскетбол.

У 2006 році Андрій Скоромний закінчив середню школу та переїхав до Москви на навчання. У віці 17 років Андрій почав відвідувати сусідній клуб важкої атлетики і надзвичайно захопився бодібілдингом. Його початкова вага становила близько 65 кг, коли він розпочав силові тренування.

Чемпіонат Йошкар-Оли, проведений навесні 2010 року, став першим змаганням з бодібілдингу для Андрія. На ньому дебютант брав участь у юніорській категорії та у фінальному положенні впевнено посів перше місце. Після цього Андрію запропонували змагатися за вагову категорію для чоловіків "до 90 кг". В результаті він виграв бронзову медаль.

На всеросійському турнірі з бодібілдингу, який відбувся тієї ж весни, Андрій переміг у категорії "юніори понад 75 кг" і отримав перше місце в абсолютній юніорській позиції. У категорії «до 90 кг» Андрій відступив лише Сергію Копанцеву та Вадиму Солончаку, які посіли перше та друге місця відповідно. Восени 2010 року в чемпіонаті Московської області він знову отримав перше місце в абсолютній позиції серед юніорів і знову третє місце в категорії для чоловіків, але в категорії "до 100 кг". Такий же результат він мав у чемпіонаті Москви (перше місце за абсолютним становищем серед юніорів). І цього разу завдяки витонченішим м’язам Андрій посів друге місце в категорії «до 90 кг», відкинувши бронзового призера Івана Кочеткова. Він стежив лише за Іваном Водяновим.

Андрій Скоромний завершив осінні змагання, беручи участь у загальноросійському турнірі, де виграв свою категорію "юніори понад 75 кг", а також абсолютну турнірну таблицю та став чемпіоном Росії. На жаль, він не зміг виступити на чемпіонаті світу. Проста застуда призвела до ускладненого захворювання вух. Тому за 17 днів до оголошеної дати Андрія доставили до лікарні і змусили припинити передконкурсну підготовку.

Пропустивши весняний змагальний сезон, у жовтні 2011 року на Відкритому чемпіонаті та Кубку Москви після виходу з юніорського дивізіону Андрій Скоромний отримав перше місце в категорії «чоловіки до 100 кг». В абсолютному заліку він був другим після чемпіона у важкій вазі Віталія Фатеєва, перемігши переможців інших вагових категорій: Сергія Доронічева (до 85 кг), Павла Іванова (до 90 кг) та Павла Гончарова (до 80 кг ). Закінчив Московський державний автомобільно-дорожній університет, факультет автомобільного транспорту. Навчаючись в університеті, він працював особистим тренером у фітнес-центрі.

На своїх тренуваннях Андрій Скоромний дотримується своєї інтуїції. А в міжсезоння та перед змаганнями він робить великі обсяги тренувань, він працює з кожною групою м’язів раз на 7 днів. Зазвичай він тренується або три дні у вихідний день, або два дні у вихідний день. У міжсезоння він не тренує м’язи живота та литок. Він робить 20-хвилинну серцево-судинну вправу після силових тренувань. Під час «скорочення» він сидить на безвуглеводної дієті і компенсує брак калорій великою кількістю білка. Андрій тренується в Люберцях.

На початку досить успішної змагальної кар'єри Андрій тренувався індивідуально. Але згодом він зізнався, що через брак знань про змагальну підготовку, і звернувся за допомогою до Олексія Васильовича Кірєєва ("Доктор Любер"). Перші результати їх плідної співпраці стали найближчими досягненнями осіннього сезону 2010 року.

Особисте життя

Дружина Аріна Скоромна (дата народження 27 березня 1988 р.). У Аріни та Адрі є дочка (12 квітня 2014 р.).